(с) Про блог

100 кроків Історія Пласту — історичний блог, в якому публікуються архівні та сучасні матеріали з історії української скаутської організації Пласт.

Блог «100 кроків» публікує архівні та сучасні матеріали з історії української скаутської організації Пласт. Багато матеріалів з історії Пласту вперше було опубліковано саме у блозі «100 кроків», зокрема про святкування 10-ліття організації. Окремі публікації присвячені ювілейним відзнакам Пласту (символіці, яку виготовляють до ювілеїв організації), матеріалам з пластових часописів «На сліді» та «Вогні» (пластові журнали, які видавались у 1930-х роках), історії Пласту на Закарпатті.

Також публікуються матеріали з історії Карпатської України, матеріали про масові розстріли української інтелігенції в Сандармоху, про розстріли пластунів та інтелігенції під час окупації Галичини у 1939-1941 рр.

Історичний пластовий блог “100 кроків” тісно співпрацює з Музеєм-архівом пластового руху (м. Львів), Пластовим музеєм, США та ін.

Блог «100 кроків» зайняв третє місце у конкурсі Best Ukrainian Blog Awards 2011 у номінації «Тематичні або професійні блоги». Також «100 кроків» взяв участь у БлогФесті 2011, який організовує компанія Microsoft.

***

При передруці матеріалів з блогу “https://100krokiv.info/” посилання обов’язкове!

Ми також будемо вдячні, якщо ви розмістите наше посилання на сторінках вашого сайту чи блогу:

Приклад коду для вставки:
<p><a href=”https://100krokiv.info/”>100кроків.інфо</a> — історичний блог, в якому публікуються архівні та сучасні матеріали з історії української скаутської організації Пласт.</p>

Редактор — Андрій Ребрик

Технічні моменти — Володимир Токач, Роман Коваль

Адреса для листів: 100krokiv@gmail.com

*

Запрошую тебе підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.

Pin It on Pinterest

Share This