до Нового Року залишилось

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Від Андрія До Василя

святкові листівки від 100 кроків

Найкращий спосіб привітати зі святами – стара добра паперова листівка! Даруємо тобі чудові новорічно-різдвяні листівки за підтримку нашого проекту.

Свята наближаються – час ділитися радісним настроєм. Нема ідей, як це зробити ефектно? Ми нагадаємо старий добрий спосіб: різдвяна листівка. Так-так, паперова листівка з теплим малюнком і написаними від руки побажаннями. Навіть у наш час гаджетів, гіперлупів і масків паперова листівка – не застарілий папірець, а стильний спосіб щирого привітання.

Знайди у своєму графіку п’ять-десять хвилин, підпиши листівки рідним і друзям. Вони знатимуть, що ти справді памятаєш про них, а не розсилаєш сотнями однакові смс чи гіфки у месенджерах. А ми допоможемо тобі – пропонуємо чудові новорічно-різдвяні листіки. Замовити їх можна, заповнивши форму нижче. Ми ж попросимо підтримати наш просвітницький проект своєю пожертвою – ці кошти потрібні для технічної підтримки сайту.

Зроби добру справу – допоможи сайту «100 кроків», а взамін отримай можливість потішити тих, хто тобі справді дорогий, оригінальною святковою листівкою.

Запрошую тебе підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.

Pin It on Pinterest

Share This