Вісті Станиці Денвер: листопад 1964

Дня 15. листопада, в неділю після Служби Божої, вирушила валка зложена з 6-ох авт (Антоненко, Кузьмич, Макольондра, Марковський, Хадай і Фіґлюс) до містечка Брайтон, 25 миль на північ від Денверу, щоб оглянути цукроварню фірми Ґрейт Вестерн Шуґер Ко. та запізнатися з процесом виробу цукру.

Оглядини тривали одну годину з поясненнями фірмового провідника. Після оглядин усі учасники вернулися до Пластової Домівки, де Пан А. Майстрик, який сам працював в ділянці цукрівництва на рідних землях, ще раз пояснив хід продукції цукру. Його пояснення виявилися дуже корисними, бо з хаосу всего того, що прийшлося побачити протягом одної години він створив більш виразний та систематичний образ цього скомплікованого процесу.

В суботу, 29. листопада відвідала Пластова молодь Музей Історичних Пам’яток Визвольної Боротьби України, який від п’ятьох літ провадить в Денвері П. Петро Олексієнко. В музею оглянули учасники багато дуже цікавих експонатів. Переважали книжки і журнали, цінні збірки знимок і образи, але були також деякі оригінальні експонати, як медалі та воєнні хрести заслуги, шаблі, остроги та інші пам’ятки з часів наших визвольних змагань.

Дня 22. листопада відбулася з рамені УККА Святочна Академія для вшанування 50-ліття створення Лєґіону Українських Січових Стрільців та рівночасно для вшанування всіх наших військових формацій. Як звичайно, Комітет запросив Пласт до співпраці в уложенні програми і Пласт виступив з двома декламаціями, виголошеними юначкою Тамарою Марковською та юнаком Віктором Кареном. Пластові улади прийшли на Академію в одностроях та зайняли місця в перших рядах салі.

Вісті Станиці Денвер: листопад 1964

Вісті Станиці Денвер: листопад 1964

Джерело: Пластовий музей у Клівленді, фонд “Періодичні видання”, “Вісті Станиці в Денвері”

0 Comments

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтримати 100 Кроків

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Categories
1910ті
1920ті
1930ті
1940ві
1950ті
1960ті
1970ті
1980ті
1990ті
2000ні
30 років Пласту в Україні
30Польща
70США
анонс
балачка
бібліотека
біографії
блог
важливе
виховництво
Відеоматеріали
Вічна Ватра
Джемборі 2019
Звук
ЗМІ
історія
курені
медіа
Начальний Пластун
новини
осередки
Персоналії
Подертий черевик
символіка
Сірий Лев
табори
Улади
УПН
УПС
УПЮ
УСП
цього дня
Часівник

Реклама

Запрошую тебе підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.

Pin It on Pinterest

Share This