Позначки:, , , ,

24 вересня 2019 р. у рамках святкування 70-ліття Пласту в Буйнос-Айресі відбулась урочиста Служба Божа.

Під час святкової Служби Божої у Кафедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці в аргентинській столиці парох цього храму о. Назарій Кащак подякував усім, хто доклав чималих зусиль для розвитку Пласту в Аргентині.

«70 років діяльності українських скаутів на теренах Аргентини засвідчили, що ваша справа є доброю та необхідною, адже ви служите вихованню дітей і молоді, прищеплюючи їм вічні цінності: любов до України і Бога, жертовну посвяту для служіння ближнім», – зазначив о. Назарій.

Відтак пластунів вітали різні українські організації, що діють в Аргентині – Посольство України в Аргентині, українська католицька церква, УЦР Українська Центральна Репрезентація, товариство “Просвіта”, товариство “Відродження”, фундація Тараса Шевченка та Союз Українок.

Тимчасовий повірений у справах України в Аргентині Маргарита Арістова подякувала членам Проводу українських пластунів Аргентини за їх наполегливість і завзяття у вихованні аргентинської молоді українського походження на засадах добра, чесності та любові до історичної Батьківщини.

*

 

Лого 100-ліття

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.