До 30-річчя відновлення в Україні скаутської організації «Пласт» у видавництві Літературна агенція «Піраміда» вийшла у світ подарункова книжка – альбом депутата Львівської обласної ради першого демократичного скликання, члена Товариства Лева й одного з перших пластунів України Ореста Шота «Стежками пам’яті: Товариство Лева і “Пласт”».

Це спогади одного з тих, хто 1987 року в лавах Товариства Лева боровся за появу на політичній карті світу держави Україна, а 1989 року брав участь у відродженні в Україні молодіжної скаутської організації «Пласт».

«Стежками пам’яті: Товариство Лева і “Пласт”» – це перша книжка про значення і вплив на відновлення «Пласту» в Україні (зокрема у Львові) однієї з найвідоміших на теренах колишнього Радянського Союзу неформальних організацій Львова – Товариства Лева. А також про два перші зареєстровані пластові юнацькі курені – імені Данила Галицького та Олени Степанівни.

Як зазначає автор, книгу присвячено тим, «хто з любов’ю у серці здобували українську державу, і хто сьогодні, постійно працюючи над собою, продовжує титанічну працю за її збереження у цивілізаційному просторі…».

Орест Шот «Стежками пам'яті: Товариство Лева і "Пласт"»

Орест Шот «Стежками пам’яті: Товариство Лева і “Пласт”»

Орест Шот «Стежками пам'яті: Товариство Лева і "Пласт"»

Орест Шот «Стежками пам’яті: Товариство Лева і “Пласт”»

Джерело: Збруч

*

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.