ЖОВТИЙ СКОТЧ. Вітання з нагоди Дня Незалежності від Уляни Супрун

У День Незалежності маємо не лише нагоду святкувати, що нам вдалося зберегти державність, а й вкотре подякувати нашим захисникам.

Адже цей день сьогодні маємо завдяки їм — хлопцям та дівчатам, чоловікам та жінкам, що п’ять років тому покинули своє буденне і комфортне життя та пішли на війну. Уже п’ять років свято Незалежності відбувається в умовах російської агресії, і щороку ми платимо дуже високу ціну за неї. Чути Державний Гімн та бачити Державний Прапор від Львова до Краматорська можемо завдяки тому, що на передовій стоять наші захисники та не віддають агресору ані сантиметру нашої землі.

Військові та ветерани сьогодні пройдуть Маршем по Києву. Зупиніться, подякуйте за мужність та відповідальність. Подивіться їм в очі та прикладіть руку до серця. #НашіКотики все зрозуміють.

У День Незалежності також варто подумати про власну незалежність. Ознакою дійсно незалежної та сильної людини є ініціативність, самостійність та готовність нести відповідальність за свої рішення. Так, як це роблять наші захисники ще з 2014 — не чекаючи сприятливих умов чи повного забезпечення, йшли та робили свою справу .

Та насправді важливо мати також незалежність від держави. Залежність усіх сфер життя людини від держави є суто совєцькою моделлю. І держава не має все робити та вирішувати за нас, бо це зручно та безпечно лише на перший погляд. Насправді ж це забирає у нас свободу та робить нас менше конкурентноздатними у порівнянні з іншим світом.

Треба свідомо розрізняти поняття свободи та незалежності — “freedom” та “independence”. Свобода — це можливість діяти самостійно. Незалежність — це суб’єктність, вона є основою.

ЖОВТИЙ СКОТЧ

У День Незалежності маємо не лише нагоду святкувати, що нам вдалося зберегти державність, а й вкотре подякувати нашим захисникам. Адже цей день сьогодні маємо завдяки їм — хлопцям та дівчатам, чоловікам та жінкам, що п’ять років тому покинули своє буденне і комфортне життя та пішли на війну. Уже п’ять років свято Незалежності відбувається в умовах російської агресії, і щороку ми платимо дуже високу ціну за неї. Чути Державний Гімн та бачити Державний Прапор від Львова до Краматорська можемо завдяки тому, що на передовій стоять наші захисники та не віддають агресору ані сантиметру нашої землі. Військові та ветерани сьогодні пройдуть Маршем по Києву. Зупиніться, подякуйте за мужність та відповідальність. Подивіться їм в очі та прикладіть руку до серця. #НашіКотики все зрозуміють. У День Незалежності також варто подумати про власну незалежність. Ознакою дійсно незалежної та сильної людини є ініціативність, самостійність та готовність нести відповідальність за свої рішення. Так, як це роблять наші захисники ще з 2014 — не чекаючи сприятливих умов чи повного забезпечення, йшли та робили свою справу . Та насправді важливо мати також незалежність від держави. Залежність усіх сфер життя людини від держави є суто совєцькою моделлю. І держава не має все робити та вирішувати за нас, бо це зручно та безпечно лише на перший погляд. Насправді ж це забирає у нас свободу та робить нас менше конкурентноздатними у порівнянні з іншим світом. Треба свідомо розрізняти поняття свободи та незалежності — “freedom” та “independence”. Свобода — це можливість діяти самостійно. Незалежність — це суб’єктність, вона є основою. З Днем незалежності! ❤️🖤До зустрічі на Марші Захисників України. Відео: Babylon'13 Lethal Kittens

Opublikowany przez Уляна Супрун Piątek, 23 sierpnia 2019

З Днем незалежності! ❤️🖤
До зустрічі на Марші Захисників України.

Відео: Babylon’13 Lethal Kittens

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтримати 100 Кроків

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Categories
1910ті
1920ті
1930ті
1940ві
1950ті
1960ті
1970ті
1980ті
1990ті
2000ні
30 років Пласту в Україні
30Польща
70США
анонс
балачка
бібліотека
біографії
блог
важливе
виховництво
Відеоматеріали
Вічна Ватра
Джемборі 2019
Звук
ЗМІ
історія
курені
медіа
Начальний Пластун
новини
осередки
Персоналії
Подертий черевик
символіка
Сірий Лев
табори
Улади
УПН
УПС
УПЮ
УСП
цього дня
Часівник

Реклама

Запрошую тебе підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.

Pin It on Pinterest

Share This