11 травня 2019 року вперше в історії Пласту відбулось Свято Весни фінських пластунів.

Пл.сен. Надія Максим’юк, комендант: У суботу, 11 травня, осередок Пласту в Фінляндії провів своє перше Свято Весни в мальовничих околицях м. Кіркконуммі, що в 20 км від столиці.

Загалом в святі взяли участь 25 дітей, з них 8 юнаків, 14 новаків і 3 пташат.

Діти розважалися численними пластовими іграми, вчилися розпалювати вогонь та дехто навіть встиг половити рибу в озері. На завершення свята за активність, спостережливість і командну роботу всі отримали свої перші пластові значки.

Ст.пл.скоб Данило Максимчук, бунчужний: Можу від себе додати, що Свято Весни було організовано на гідному рівні, адже було багато присутніх з боку юнацтва та новацтва й було навіть декілька пташенят, проте діти завжди були зайняті й не бракувало для них уваги.

Вони вчилися розпалювати вогонь у мокру погоду, а також вправлялись на швидкість та пильність завдяки пластовим іграм. На завершення всіх чекали призи та перші пластові відзначки.

А після закриття Свята Весни кожен мав змогу закарбувати свої емоції на великому листі побажань, який ми передавали по колу, як пластову іскру, яка запалює нас на нові пригоди!

*

Організація Пласту у Гельсінкі розпочалась у листопаді 2018 року після проведення ознайомчої зустрічі з місцевою громадою українців за сприяння Посольства України у Фінляндії.

*

Лого 100-ліття

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.