Позначки:, , ,

Як повідомляє сторінка у фейсбук “Пласт – український скаутинг” – пластунка Оксана Літинська підійнялася на найвищу точку світу – гору Еверест! Оксана – третя українка в історії, яка здійснила успішне сходження.

Сходження на вершину Оксана розпочала зі своїм чоловіком – Денисом Угрином, однак він був змушений припинити підйом через ризики для організму. Подружжя познайомилось у Пласті, активно пластувало у Львові. Оксана й Денис продовжили волонтерити після переїзду до Лондона. У Пласті пройшли їхні перші мандрівки, а відтоді вони здійснили успішні сходження на найвищі вершини усіх континентів – підйому на Еверест передували сходження на гори Косцюшко (Австралія), Мак-Кінлі (Північна Америка), Аконкагуа (Південна Америка), Ельбрус (Європа) та Кіліманджаро (Африка)!

Пластунка сеньйорка Roxanne Litynska юнакувала у 12 курені ім. Марусі Чурай (Львів) та була першою курінною з 1991 року; згодом стала юнацькою виховницею в курені. Організовувала і була бунчужною на першому вишколі інструкторів лещетарства. Оксана – фінансовий директор CIB International – лондонського банку, що є частиною Standard Bank Group.

Вітаємо! Бажаємо нових вершин!

Сьогодні, біля 7 ранку за місцевим часом, моя сестра зійшла на Еверест! Оксано, безпечно тобі Злізти з Джомолунгми / My 2019 Everest prep✊

Opublikowany przez Svyatoslav Litynskyy Wtorek, 21 maja 2019

*

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.