Позначки:, , ,

18 травня 2019 р. в Києві відбувся другий благодійний вечір Пласту – Благодійна Ватра Пласту. Вже понад 100 років Пласт – український скаутинг функціонує у всьому світі та має багату історію в Україні. Уся діяльність Пласту побудована на принципах волонтерського руху, братерства та дружності.

Ми прагнемо виховувати у дітей та молоді компетентності бути ефективним менеджером, відповідальним і сумлінним державним службовцем, успішним підприємцем і проактивним громадянином.

Щиро дякую всім друзям Пласту, які відвідали нашу Ватру і зробили свій внесок у розбудову Пласту.

Дякую Святослав Вакарчук, що у день свого концерту знайшов час привітати гостей Ватри з вітальним словом про цінності Пласту і за спеціальний лот для нашого аукціону.

Дякую Голові міжфракційного об’єднання Пласт у Верховній Раді Україні Віктор Кривенко за те, що вже третій рік поспіль Пласт отримує державне фінансування на свій розвиток.

Дякую члену Опікунської Ради Пласту Yaroslav Markevich за підтримку діяльності Пласту у Верховній Раді України та за фондування у наш розвиток.

Іван Крулько – ти є добрим другом Пласту і підтримуєш визнання Пласту на державному рівні. Дякую, що привітав нас з Ватрою і долучаєшся до підтримки пластових програм розвитку.

Дякую організаційному комітету, всьому офісу КПС та волонтерам, які доклали багато зусиль, щоб цей вечір зустрічі друзів став реальністю.

Пласт – це Велика гра! Далі буде!

Джерело: фб Лариса Жигун

Фото: Лариса Жигун, Петро Задорожний

*

Вчора відбулась благодійна ватра Пласт – український скаутинг. Три спогади, які хочеться зберегти у пам'яті.Solomiya…

Opublikowany przez Petro Zadorozhnyy Niedziela, 19 maja 2019

*

Марковий блок "Підпільної пошти України" зі спецгашенням, присвячений джемборі в Муасон, 1947

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.