Лише кілька тижнів залишилось до початку ІІ Благодійного Пластового вечора, тому поспішайте доєднатися до чарівної атмосфери «Благодійної Ватри Пласту»! Вогонь урочистого відкриття запалить Таємний гість, після чого у Вас буде можливість поспілкуватися з цікавими людьми, познайомитися з пластовими активностями, взяти участь у тихому і відкритому аукціонах, а також насолодитися гала-вечерею і виступами музикантів.

Вечір проводиться з метою підтримки навчальних програм волонтерів і виховників, створення нових осередків Пласту на півдні України та популяризації скаутингу й волонтерства в усій країні, що дасть можливість молодим українцям отримати знання і вміння надихати і об’єднувати однодумців у єдину хвилю змін для сталого розвитку України.

Подія відбудеться у Києві 18 травня 2019 р. з 17:00 до 22:00 за адресою вул. Набережно-Лугова, 8, креативний простір I-Zone.

Благодійний внесок за участь у Ватрі – 3 000₴ для однієї особи та 5 000₴ для двох. Внести благодійний внесок можна самостійно на головній сторінці Пластового порталу.

Благодійна ватра

Ви можете переглянути буклет із лотами, які будуть брати участь у тихому та відкритому аукціонах (Їх можна придбати навіть якщо у Вас не буде можливості відвідати Благодійний Пластовий вечір).

Долучайтеся до події у fb, щоб дізнатись про всі родзинки вечора.

Ми радо надамо відповіді на всі Ваші запитання – звертайтеся за телефоном: +38 095 926 9707 або пишіть на адресу fundraising@plast.org.ua

Давайте разом творити добрі справи!

З повагою,
Команда Благодійної Ватри Пласту

Благодійна ватра

*

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.