Сьогодні, 12 квітня 2019 року, до стосьомої річниці Пласту ми підготували оновлення проекту. Оновлення торкнулося не тільки зовнішнього вигляду, але й програмної сторони сайту.

Не вдаючись у технічні особливості можемо відзначити суттєве зростання швидкодії сайту, нарешті локалізовані та усунуті системні проблеми з безпекою.

Що стосується зовнішнього вигляду та внутрішньої структури ми, у зв’язку із відчутним зростанням матеріалів, переглянули і спосіб подачі статей. Зокрема відтепер пропонуємо вже з головної сторінки поділ за усталеними історичними періодами діяльності Пласту. Звичний усім Часівник з поділом за десятиріччями залишається.

В роботі також перезапуск Крамнички, яку сподіваємось запустити вже до початку нового пластового року у новому, розширеному форматі.

Окремо хочеться згадати зростання популярності сторінки проекту Історія Пласту в соціальній мережі Facebook, що на нинішній день впритул наблизилася до позначки у 2000 поціновувачів пластової старовини. Відновлена і робота розсилки на пошту.

Перехід на нові потужності, використання професійного програмного забезпечення та інші новинки потребують від нас більших фінансових витрат, то ж ми просимо вас долучитися до підтримки 100 Кроків фінансово. Будь-яка сума нам неабияк допоможе.

Висловлюємо подяку за практичну допомогу та фахові консультації ст. пл. скобу Роману Ковалю, ЦМ

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.