ЮМПЗ 2017 – Зелена планета

Зелена планета

Міжкрайова виставка «Зелена Планета»

Міжкрайова виставка «Зелена Планета» відбудеться 13 серпня! Але щоб все гарно відбулося, краї мають приготувати проекти ;)? Детальніше тут: http://umpz2017.de/zelena-planeta

Опубліковано ЮМПЗ 2017 15 квітня 2017 р.

Міжкрайова виставка “Зелена Планета”

Зелена Планета – “Як ти дбаєш про нашу планету?”

Населення на світі збільшується, клімат міняється, ресурси стають рідкісними. Якщо ми своїх звичок не змінимо радикально, тоді на спадок нашим нащадкам залишиться цілковито інша планета.

Ми пластуни – амбасадори сталого розвитку (англ.: sustainability , нім.: Nachhaltigkeit). Нам цікаво довідатись на ЮМПЗ 2017, як Ти, Твій гурток, Твоя станиця або Твоя держава підтримують сталий розвиток? Покажіть нам, яким проектом / якою ідеєю / якою технологією Ви сприяєте сталому розвитку. Будьте творчими, нам цікаво!

Переконайте інших Вашими ідеями і Вашими ділянками!

Як виглядатиме наша акція на ЮМПЗ 2017?

В неділю, 13. серпня 2017 після загального відкриття ЮМПЗ 2017, відбудеться інтерактивна виставка „Зелена Планета“, де краї матимуть змогу показати, як Ви і держава в якій Ви проживаєте сприяєте сталому розвитку у світі, як ви дбаєте про ваше довкілля і екологію у вашій країні. ОргКомітет ЮМПЗ 2017 приготує платформу для країв, на якій краї самостійно матимуть можливість представити свої концепти сталого розвитку. Для цього, щоб виставка „Зелена Планета“ була цікавою, потрібно, щоб кожен край номінував координатора, який представить концепт чи проект свого краю. Якщо потрібні додаткові матеріяли, які не зможете привезти на ЮМПЗ 2017, ОргКомітет радо постарається вам допомогти зорганізувати їх на місці.

Обладнання кожного стенду включає:

  • Павільйон (палатка, яка захищає від дощу та покриває виставку / інсталяцію в розмірі приблизно 3 х 3 метрів
  • Стіл на 2,20 x 0,50 метри
  • Є можливість також підключити проектор або музику (просимо повідомити про це заздалегідь)

Змістовна підготовка виставки „Зелена планета“

  • у відношенні 70% змісту Вашого проекту – бажано, щоб Ви показали, що Ви і Ваша держава робите для сталого розвитку на світі (проект з юнацтвом, інсталяція, технічні засоби, політично-соціальні проекти, тощо…)
  • 30% змісту – представити особливості Вашого краю (культуру, мистецтво, музику, політику, архітектуру, кулінарні особливості, строї, поп-культуру, флору і фауну, тощо). Ви, наприклад, можете продемонструвати або роздавати типові для вашого краю страви.
    (УВАГА: Щоби не створювати сміття просимо НЕ роздавати “give aways”)

Просимо вислати інформацію: zelena-planeta@umpz2017.de