Цього літа (1969прим. 100 кроків) відбулися дуже цікаві спортові змагання між спортовими дружинами двох таборів юнаків у США, а саме: між табором УПЮ-ів на “Вовчій Тропі”» і табором УПЮ-ів, що відвувався на “Бобрівці”.

У п’ятницю. 25-го липня, прибули найкращі спортовці юнацького табору на “Бобрівці” під проводом пл. сен. Ярослава Лучканя і коменданта табору, ст. пл. О. Колодія, на Пластову Оселю “Вовча Тропа” в Іст Четгем, щоб викликати до змагу спортовців юнацького табору. Після тренінгу на спортовій площі відбулися легкоатлетичні змагання в бігах, скоках, меті диском і стусані кулею. У висліді змагань перші місця здобули:

  • біг на 100 ярдів— пл. уч. Ю. Шендюк (“Бобрівка”),
  • біг на 220 ярдів — пл. уч. Ю. Шендюк (“Бобрівка”),
  • біг на 880 ярдів — пл. розв. В. Крамар (“Бобрівка”),
  • штафета 4-х на 220 ярдів — штафета “Бобрівки” у складі: пл. розв. М. Бродин, пл. уч. В. Бурбан, пл. розв. Ю. Кузьмович і пл. уч. Ю. Шендюк,
  • стусан кулею — пл. розв. З. Слойко (“Вовча Тропа”),
  • мет диском — пл. розв. М. Залуцький (“Бобрівка”),
  • скік у височінь — пл. уч. Ю. Раковський (“Вовча Тропа”),
  • скік у далечінь — пл. розв. І. Головінський (“Бобрівка”).

Після полудня на спортовій площі відбулися змагання копаного м’яча, у яких дружина “Бобрівки” виграла 1:0.

У загальному точкуванні змагань дружина юнаків з “Бобрівки” перемогла дружину “Вовчої Тропи” у відношенні 47:23.

Закінчення змагань відбулося святочно на спортовій площі у присутності всіх затаборованих на Пластовій Оселі “Вовча Тропа”. Чашу передав найкращому змагунові дружини “Бобрівки”, пл. уч. Ю. Шендюкові, голова Крайової Таборової Комісії у США, пл. сен. Зенон Корчинський.

Пл. сен. Зенон Корчинський, голова Кранової таборової комісії у США, передає до рук пл. уч. Юрка Шендюка чашу переможцям спортовнх змагань, юнакам з пл. табору на ''Бобрівці"

Пл. сен. Зенон Корчинський, голова Кранової таборової комісії у США, передає до рук пл. уч. Юрка Шендюка чашу переможцям спортовнх змагань, юнакам з пл. табору на ”Бобрівці”

Джерело: журнал “Юнак”, жовтень 1969

*

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.