Зі смутком повідомляємо, що 18 жовтня 2016 р. увечері на 92-му році життя померла наша дорога подруга архи-Мавка Ярослава (Слиж) Панчук. Ярослава була найстаршою членкинею нашого куреня і пластової станиці Чикаґо.

Разом зі своїми товаришками, у повоєнному німецькому місті Ерлянґен, подруга Панчук була одна з перших Лісових Мавок, які захопилися твором “Лісова Пісня” Лесі Українки і старалися гуртуватись у пластовому дусі. У своїх курінних спогадах з одноднівки 30-ліття куреня в 1978-му році подруга Панчук написала таке:

“Всі ми були веселі, безжурні, любили співати… Хоч у своєму житті не всі ми мали щастя бути пластовими новачками та юначками, та однак своє пластування ми переживали цілою душею.”

На цьому фото дорога подруга Ярослава, коли була молодою Мавкою в Ерлянґені (Німеччина).

подруга архи-Мавка Ярослава (Слиж) Панчук

подруга архи-Мавка Ярослава (Слиж) Панчук

На другій фотографії з 1997-го року, кілька засновниць Лісових Мавок – зліва подруга Леся Кисілевська-Ткач, подруга Ярослава Слиж-Панчук і подруга Наталка Даниленко.

кілька засновниць Лісових Мавок - зліва подруга Леся Кисілевська-Ткач, подруга Ярослава Слиж-Панчук і подруга Наталка Даниленко, 1997

кілька засновниць Лісових Мавок – зліва подруга Леся Кисілевська-Ткач, подруга Ярослава Слиж-Панчук і подруга Наталка Даниленко, 1997

Від імені всього куреня, складаємо велике співчуття Руті і Дюді, та всій родині. Нехай спокійно спочиває з Богом.

Вічна ЇЇ пам’ять!

Джерело: фб Лісові Мавки

*

Марковий блок "Підпільної пошти України" зі спецгашенням, присвячений джемборі в Муасон, 1947

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.