У рамках проекту “100 кроків” раді запропонувати вам оригінальну та захоплюючу настільну гру для дітей віком від 5 до 99 років «Гей, зі Львова – до Мукачева, з Мукачева – до Києва!».

Вона допоможе весело провести час у компанії друзів та принесе користь, нагадавши про ключові події в історії України та географію нашої держави.

Забудьте хоч трошки про комп’ютери, інтернетрі та гаджети. Покличте друзів, приготуйте чай, каву та частування, знайдіть час для спілкування і захопливої гри.

Гра побудована за принципом «кидай та ходи». Правила прості – учасники повинні наввипередки промандрувати головними містами країни, торуючи свій шлях від Львова до Києва. Гравці по черзі кидають кубик та пересувають свої фішки на кількість пунктів, яка випала на верхній грані кубика. Але не поспішайте знизувати плечима – на учасників чекають як пастки з відступами назад чи пропусками ходу, так і прискорене просування уперед.

Комплектація та вартість гри:

  • Типова (карта, 6 фішок різного кольору, 2 кубики, книжечка з описом та правилами гри + книга “Столітнім шляхом”), вартість – 100 грн.
  • Любителям військової справи (типова +  книга Ганса фон Даха “Тотальний опір”, обмежений тираж – 10 примірників), вартість – 120 грн.
  • До 95-ліття створення Пласту на Закарпатті (типова + книга “Пласт на Закарпатті”, обмежений тираж – 25 примірників), вартість – 150 грн.

Замовити гру

ЗАМОВИТИ

Оплата та доставка

Оплатити можна на картку ПриватБанку: 5168 7423 4957 8652, отримувач – Ребрик Андрій Іванович або

Усі зібрані кошти підуть на розвиток пластового історичного проекту “100 кроків” – опрацювання архівів, документів, фото та ін., а також на реалізацію нових ідей та проектів в рамках блогу =)

Після оплати, будь ласка, надішліть чек на адресу 100krokiv@gmail.com

Спосіб доставки:

У формі замовлення вкажіть

  • Нова Пошта – номер відділення
  • Укрпошта – поштову адресу

Автори

  • (с) Ідея, розробка – ст.пл.скоб Іван Гоменюк, ЦМ
  • (с) Дизайн – Інга Ковалевська

Контакти

  • 100krokiv@gmail.com

Додатково

Гру можна використовувати під час новацьких, юнацьких чи сеньйорських сходин. Братчики, сестрички та виховники і виховниці можуть запропонувати дітям зробити собі власні фішки, підготувати історичні чи географічні довідки-виступи щодо окремих точок карти, змінювати та удосконалювати правила гри. Карту гри можна повісити в домівці, офісі чи вдома в якості оригінальної прикраси. Ця настольна гра стане чудовим подарункам для ваших рідних та друзів, навіть якщо вони не пластуни чи мешкають за межами України.

*