23 грудня представники Національної скаутської організації – Пласт передали депутатам Верховної Ради України Вифлеємський вогонь миру.

Вкотре, наймолодші пластуни-новаки внесли Світло добра, як символ єдності, у стіни українського парламенту та передали його народним обранцям.

«Завдяки скаутам з Австрії, Польщі, інших країн цей вогонь потрапляє до нас до парламенту. Це було у минулому році, це було в минулі скликання, і сьогодні. Дякую пластунам, що вони принесли його до українського парламенту, і ми разом з колегами занесемо його до зали засідань, і можливо, в залі стане трішки тепліше і буде більше миру», – розповів на брифінгу у ВР народний депутат, пластун Ігор Гузь.

“Цей вогонь миру, це вогонь, який повинен надихнути нас парламентарів і ввесь український парламент на те, щоб не просто побудувати мир в Україні, а побудувати цей мир щасливим”, – зазначив народний депутат, член Опікунської ради Пласту Микола Княжицький.

Після завершення брифінгу пластуни зайшли у сесійну залу та передали Вифлеємський вогонь миру віце-спікеру Верховної Ради України Андрію Парубію.

Нехай цей вогонь благословляє сесійну залу на прийняття тільки тих рішень, які допомагатимуть та сприятимуть розвитку України.

Вифлеємський вогонь у Верховній Раді України

Вифлеємський вогонь у Верховній Раді України

Джерело: Пластовий портал

*

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.