Презентація Пласту у м. Осло, Норвегія

10 травня 2015 року в м. Осло відбулась довгоочікувана зустріч української громади Норвегії із пластунами з України. Основною метою зустрічі було дізнатись більше про діяльність Пласту як в Україні так й за її межами. Під час презентації батьки та діти ознайомились з основними методами виховної діяльності в Пласті, переглянули відеоролики та фотографії із різноманітних пластових акцій, крім того на практиці побачили, як відбуваються пластові сходини.

Для того, щоб закласти міцний фундамент майбутнього осередку, було запрошено всіх бажаючих українців, які проживають на території Королівства Норвегії та не є байдужими до розвитку підростаючого покоління.

Друга неділя травня в Україні присвячена чудовому святу матері, то ж діти готували подарунки для своїх найрідніших і мали можливісь відразу їх подарувати. В перервах між розповідями про історію Пласту, правила Великої Гри та видатних пластунів, проводились різноманітні ігри, які пожвавлювали активність дітей та розвивали їхню швидкість й спритність. 🙂

За цей короткий час батьки встигли отримати всю необхідну інформацію, яка є першим кроком до формування пластової організації у цій скандинавській країні. Загалом українська громада є дуже активною, тому надіємось в скорому часі ми вже отримаємо чудові результати!

Особливу подяку складаємо Голові Української Громади в Норвегії Ярославі Секалі-Гудмундссон, п. Ніні Хаген, пластункам Уляні Настащук та Ірині Бенгс й всім присутнім дітям і батькам. Наснаги вам та плідних результатів!

Автор: ст. пл. Катерина Вовк, СВ

0 коментарів

Підтримати 100 Кроків

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Categories
1910ті
1920ті
1930ті
1940ві
1950ті
1960ті
1970ті
1980ті
1990ті
2000ні
30 років Пласту в Україні
30Польща
70США
анонс
балачка
бібліотека
біографії
блог
важливе
виховництво
Відеоматеріали
Вічна Ватра
Джемборі 2019
Звук
ЗМІ
історія
курені
медіа
Начальний Пластун
новини
осередки
Персоналії
Подертий черевик
символіка
Сірий Лев
табори
Улади
УПН
УПС
УПЮ
УСП
цього дня
Часівник

Реклама

Запрошую тебе підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.

Pin It on Pinterest

Share This