10 травня 2015 року в м. Осло відбулась довгоочікувана зустріч української громади Норвегії із пластунами з України. Основною метою зустрічі було дізнатись більше про діяльність Пласту як в Україні так й за її межами. Під час презентації батьки та діти ознайомились з основними методами виховної діяльності в Пласті, переглянули відеоролики та фотографії із різноманітних пластових акцій, крім того на практиці побачили, як відбуваються пластові сходини.

Для того, щоб закласти міцний фундамент майбутнього осередку, було запрошено всіх бажаючих українців, які проживають на території Королівства Норвегії та не є байдужими до розвитку підростаючого покоління.

Друга неділя травня в Україні присвячена чудовому святу матері, то ж діти готували подарунки для своїх найрідніших і мали можливісь відразу їх подарувати. В перервах між розповідями про історію Пласту, правила Великої Гри та видатних пластунів, проводились різноманітні ігри, які пожвавлювали активність дітей та розвивали їхню швидкість й спритність. 🙂

За цей короткий час батьки встигли отримати всю необхідну інформацію, яка є першим кроком до формування пластової організації у цій скандинавській країні. Загалом українська громада є дуже активною, тому надіємось в скорому часі ми вже отримаємо чудові результати!

Особливу подяку складаємо Голові Української Громади в Норвегії Ярославі Секалі-Гудмундссон, п. Ніні Хаген, пластункам Уляні Настащук та Ірині Бенгс й всім присутнім дітям і батькам. Наснаги вам та плідних результатів!

Автор: ст. пл. Катерина Вовк, СВ

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.