Нещодавно проект “The Ukrainians” опублікував розгорнуте інтерв`ю з відомим українським зоологом і полярником Ігорем Диким. Саме Ігор до 100-ліття Пласту 5 лютого 2012 року здійснив першопрохід на один з піків материкової частини Антарктиди, який отримав назву “Пік 100-ліття Пласту”.

Першопрохід відбувся на пік поблизу гори Демарія, що саме навпроти станції. Команда з шести осіб вийшла 5 лютого 2012 р. з мису Туксен (cape Tuxen), протока Пенола.

Пік “100-ліття Пласту”: антарктичний першопрохід

The Ukrainians: Відомий український зоолог і полярник Ігор Дикий обрав собі професію дуже рано — коли тринадцятий минало. І які б кризи не струшували глобальну економіку чи його приватний простір, він завжди залишався вірним собі. І, напевно, саме через цей, такий на перший погляд простий життєвий вибір йому все вдається. А водночас легких шляхів пан Ігор не шукає. Теми для наукових робіт обирає такі, що чує від колег: «Це неможливо! Ти не впораєшся!» А, до прикладу, шляхи для власних мандрівок теж креслить далеко не туристичні — Альпи і Аляска, Кавказ і Південна Америка.

Щоденник: сходження на Деналі (Мак-Кінлі)

Успішний українець Ігор Дикий вважає, що розуміти світ просто — потрібно краще з ним познайомитися. «Що більше мандруєш, читаєш, пізнаєш, — усміхається, — то меншою видається земна куля».

Джерело: The Ukrainians

*

Лого 100-ліття

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.