Відкриття пластового року у Швеції

31 серпня 2014 року у Стокгольмі відбулись перші сходини нового сезону діяльності Пласту у Швеції. Пластуни, виховники та батьки зустрілись спочатку у місті, де офіційно та урочисто було оголошено сестричкою Мотрею про відкриття сходин, а також обговорено ряд організаційних питань.

Пізніше всі дружно вирушили на прогульку до Королівського палацу (Drottningholms slott). На території замку діти розглядали красивий палац, спостерігали зміну королівської варти та гуляли лабіринтами пишного саду. Але на цьому мандрівка не закінчилась.

Після казкового замку пластуни помандрували до лісу, де юнаки разом з другом Романом змайстрували ватру. Біля вогню діти з дорослими співали пісень, грали ігри, а потім смакували грибну юшку, зварену на цьому ж багатті. Також було проведено гурткові ради, після яких отримано 2 юнацьких гуртки «Слоники» (юнаки) та «Північні мандрівниці» (юначки). Новацький рій тепер називається «Журавлі», бо ці птахи живуть по цілому світі та репрезентують радість в житті та мир, а також пильнують один одного. Також сестричка Мотря розповідала новакам про новий шкільний рік та провела гутірку про те, як бути добрим учнем та приятелем. А ще юні пластуни послухали казку про мишку і лева, де в кінці сюжету мишка допомогла леву та вони стали добрими приятелями.

Заключним етапом сходин була майстерка – повідомлення віри, надії та любові до воїнів української армії. Пластуни на ватмані писали щирі слова підтримки та побажання від своїх палких сердець для наших захисників. Найближчим часом цей плакат буде передано в одну з військових частин, щоб зігріти нашим теплом патріотів на Сході України.

Ст.пл.прих. Тетяна Сарабун

Фото: Мотря Яремко, Ярослава Гревцева

*

0 коментарів

Трекбеки/Пінгбеки

  1. Стокгольм – Дебальцеве | 100 кроків — історичний пластовий блог - […] міста стартувало моє пластове життя. А все було так: на відкриття нового пластового року 31 серпня 2014 р. ми…

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтримати 100 Кроків

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Categories
1910ті
1920ті
1930ті
1940ві
1950ті
1960ті
1970ті
1980ті
1990ті
2000ні
30 років Пласту в Україні
30Польща
70США
анонс
балачка
бібліотека
біографії
блог
важливе
виховництво
Відеоматеріали
Вічна Ватра
Джемборі 2019
Звук
ЗМІ
історія
курені
медіа
Начальний Пластун
новини
осередки
Персоналії
Подертий черевик
символіка
Сірий Лев
табори
Улади
УПН
УПС
УПЮ
УСП
цього дня
Часівник

Реклама

Запрошую тебе підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.

Pin It on Pinterest

Share This