Комунікат Команди Союзу Українських Пластунів- Еміґрантів (СУПЕ).
(Всі українські часописи ласкаво просимо передрукувати). Святкування 20 ліття Українського Пласту відбудеться в Празі (Чехословаччина) 13 березня 1932 року.

Свято уряджує Команда СУПЕ. Мета свята — кинути думкою на вже пройдений шлях трудів і успіхів, віддати пошану й признання першим організаторам і провідникам укр. скавтінґу, обєднати новим звязком нашу пластову молодь та прихильників Укр. Пласту, щоб зеднаними силами йти далі.

Проґрама свята: І. Академія — пластовий гимн, святочні промови, привітання, національний гимн. II. Пластові розваги та виступи. III. Виставка: “Український Пласт дома і на чужині” — матеріяли з життя й розвитку укр. скавтінґу, як от: різні друки й видання, фотоґрафії, пластові вироби, табори, змагання, мандрівки, зїзди, джемборі, звязки з чужиною й т. и. (Всі матеріяли з виставки, що їх не треба буде вертати власникам, лишаться, як основа Музею Укр. Пласту на еміґрації).

Команда видасть на свято одноднівку “Вступай у Пласт”. Ювілеєві присвячено також нове число пластового орґану “Молоде Життя”, що виходить тепер на еміграції.

Мистецькі ювілейні значки (на взірець поштових марок) “20-ти ліття Українського Пласту 1911-1931”, праця проф. Р. Лісовського, вийшли вже третім накладом (два попередні наклади протягом кількох місяців вичерпано цілком).

Листи, привітання, матеріяли для виставки, датки на влаштування свята й на організаційну дальшу працю Укр. Пласту, а так само замовлення на ювілейні та на всі инші видання Пласту слати на адресу: Е. Wyrowyj, Praha-Vinohrady, Chodska 16, Czechoslovakia.

За Команду СУПЕ:
Євген Вировий, комендант.
Д. Козіцький, реф. діяльности.
Наталка Кучерявенко, за секретаріат

Журнал "Молоде життя", січень 1932

Журнал “Молоде життя”, січень 1932

*

Лого 100-ліття

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.