Міліціонери Львова дякують пластунам за сприяння у затриманні крадіїв

Львівські правоохоронці висловили подяку членам львівського осередку Національної скаутської організації «Пласт» за сприяння у забезпеченні правопорядку і затриманні зловмисників, які спеціалізувалися на крадіжках велосипедів.

В рамках програми «ДОбровільна РЕформа Міліції», однією із складових якої є залучення громадськості через соціальну мережу Facebook до реформування міліції, на сторінці начальника Львівського міського управління Сергія Зюбаненка з’явилось повідомлення про те, що львівські пластуни викрили зловмисника, який спеціалізувався на викраденні велосипедів у львів’ян.

У повідомленні містилась інформація про те, яким чином було знайдено викрадений велосипед і як студенти-пластуни викрили одного із крадіїв, Правоохоронці з’ясували, що зловмисник причетний до скоєння ряду крадіжок велосипедів у Львові, а також встановили особу «напарника» викрадача.

«Справді, гідний поваги та відзнаки вчинок. Для нас дуже важливо коли громада нам допомагає. Ми не залишимо це без уваги!», – зазначив начальник Львівського міського управління підполковник міліції Сергій Зюбаненко.

Керівник Львівського міського управління Сергій Зюбаненко подякував Львівським пластунам за допомогу у затриманні зловмисників, які спеціалізувалися на викраденні велосипедів.

Нагадуємо, що в рамках програми «ДОбровільної РЕформи МІліції» створений зворотній зв’язок із міським управлінням міліції. Львів’яни та гості міста мають можливість телефонувати на «гарячу лінію» за номером 258-66-58, а також написати повідомлення на сторінку Facebook Львівського міського управління міліції, де можна висловити свої думки, зауваження та побажання щодо роботи міліції Львова.

Джерело: сайт МВС України

За інформацію подяка ст.пл.скоб Петру Задорожному, ОЗО

Сюжет телеканалу ЗІК про те як пластуни зі Львова допомогли затримати злочинну групу, що спеціалізувалась на викраденні велосипедів у передачі “Погляд на тиждень” 20 жовтня 2013 р.

*

0 Comments

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтримати 100 Кроків

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Categories
1910ті
1920ті
1930ті
1940ві
1950ті
1960ті
1970ті
1980ті
1990ті
2000ні
30 років Пласту в Україні
30Польща
70США
анонс
балачка
бібліотека
біографії
блог
важливе
виховництво
Відеоматеріали
Вічна Ватра
Джемборі 2019
Звук
ЗМІ
історія
курені
медіа
Начальний Пластун
новини
осередки
Персоналії
Подертий черевик
символіка
Сірий Лев
табори
Улади
УПН
УПС
УПЮ
УСП
цього дня
Часівник

Реклама

Запрошую тебе підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.

Pin It on Pinterest

Share This