Позначки:, , , , , ,

Золота Булава 2013 відбулася від 27 червня до 7 липня на оселі “Пластова Січ”, Грефтон, Онтаріо, Канада. Цього року ЗБ святкувало своє 40-ліття! Коменданти: УПЮ-ів – ст. пл. Андрій Михальчишин, V, УПЮ-ок Таня Яців-Жураківська.

Золота Булава – міжнародний вишкільний табір для юнаків та юначок. Цей табір кілька десятиліть поспіль успішно проходить у Канаді, і вже багато років — в Україні.

На початку 60-х років минулого століття покійна пластунка-сеніорка Цьопа Паліїв робила спроби проводити вишкіл для гурткових. Ідея вишколу для лідерів маленьких груп відновилась у 1970 році в Канаді. Ентузіасти поширили ідею «Золотої Булави» на всю Канаду, а у 90-х «Золота Булава» прийшла в Україну.

Табір зорієнтований на 14— 16 рiчних лідерів маленьких груп та ставить за мету познайомити юнацтво із принципами ефективного провідництва, дати кожному учаснику нагоду реалізації його провідницьких якостей, сприяти повному розумінню пластової ідеї. Тут вони вчаться планувати свою роботу, створювати ефективну команду, співпрацювати у гуртку, полагоджувати конфлікти тощо.

Фото: з фб Діани Юрчук

*

Марковий блок "Підпільної пошти України" зі спецгашенням, присвячений джемборі в Муасон, 1947

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.