Автор: пл. сен. Юрій Леськів, СМ

Внаслідок тривалої і копіткої творчої праці побачила світ книга обсягом у 888 сторінок, яка стала найповнішим зібранням матеріялів з історії Пласту в Україні та за її межами за всю столітню діяльність організації.

Зібрані в Альманаху багаті фактами та прізвищами статті доповнені поліграфічним виконанням найвищого ґатунку, яке відповідає усім найсучаснішим вимогам книгодрукування. Весь «Альманах 100-ліття Пласту» виконано у повноколірному варіянті. Невелику частину примірників книги «вбрано» у тверду обкладинку, решту накладу – у м’яку.

Працю над «Альманахом 100-ліття Пласту», розпочату після 17 Зборів КУПО у листопаді 2009 року, завершено. Редакційна комісія, до складу якої увійшли пл. сен. Ярослава Парахоняк-Рубель – голова та ініціятор проєкту, пл. сен. Юрій Леськів – головний редактор, ст. пл. Ольга Свідзинська – літературний редактор, пл. сен. Мирон Баб’юк – технічний редактор, пл. сен. Богданна Блаженко-Титла – секретар, подр. Лідія Чир – коректор, члени комісії пл. сен. В’ячеслав Стебницький, Тарас Зень та Олена Зень, доклала усіх зусиль та вмінь, щоб на час написати потрібні матеріяли, опрацювати віднайдені або надіслані, підібрати відповідні світлини, по-мистецьки оформити книгу.

Про курінь "Целібат Мурлики"

Про курінь “Целібат Мурлики”

Один з розворотів видання

Один з розворотів видання

Перша презентація Альманаху відбулася під час Ювілейної Міжкрайової Пластової Зустрічі 23 серпня 2012 р. у Львові, в рамках Міжнародної конференції, присвяченої 100-літньому ювілею організації. На осінь та зиму 2012 року заплановано низку презентацій у США та в Україні.

Поява Альманаху була б неможливою без тісної співпраці з Начальним Пластуном, Головною Пластовою Булавою та Головною Пластовою Радою, очільниками і членами ГПБ та ГПР різних каденцій, діловодом 100-ліття Пласту при ГПБ, крайовими проводами, проводами куренів УСП-УПС, а також поодинокими пластунами та добродіями нашої організації. Дорогі подруги і друзі, редакційна комісія нашого ювілейного видання каже вам велике спасибі за цю дуже потрібну і важливу допомогу. Разом ми створили книгу, яка розкаже не одному майбутньому поколінню пластунів та українській громаді про перших славних 100 літ діяльности Пласту.

Один з розворотів видання

Один з розворотів видання

Розворот

Розворот

Замовити «Альманах 100-ліття Пласту» можна:

Джерело: Пластовий Шлях, ч. 2 (170), 2012

*

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.