Вийшов у світ «Альманах 100-ліття Пласту»

Автор: пл. сен. Юрій Леськів, СМ

Внаслідок тривалої і копіткої творчої праці побачила світ книга обсягом у 888 сторінок, яка стала найповнішим зібранням матеріялів з історії Пласту в Україні та за її межами за всю столітню діяльність організації.

Зібрані в Альманаху багаті фактами та прізвищами статті доповнені поліграфічним виконанням найвищого ґатунку, яке відповідає усім найсучаснішим вимогам книгодрукування. Весь «Альманах 100-ліття Пласту» виконано у повноколірному варіянті. Невелику частину примірників книги «вбрано» у тверду обкладинку, решту накладу – у м’яку.

Працю над «Альманахом 100-ліття Пласту», розпочату після 17 Зборів КУПО у листопаді 2009 року, завершено. Редакційна комісія, до складу якої увійшли пл. сен. Ярослава Парахоняк-Рубель – голова та ініціятор проєкту, пл. сен. Юрій Леськів – головний редактор, ст. пл. Ольга Свідзинська – літературний редактор, пл. сен. Мирон Баб’юк – технічний редактор, пл. сен. Богданна Блаженко-Титла – секретар, подр. Лідія Чир – коректор, члени комісії пл. сен. В’ячеслав Стебницький, Тарас Зень та Олена Зень, доклала усіх зусиль та вмінь, щоб на час написати потрібні матеріяли, опрацювати віднайдені або надіслані, підібрати відповідні світлини, по-мистецьки оформити книгу.

Про курінь "Целібат Мурлики"

Про курінь “Целібат Мурлики”

Один з розворотів видання

Один з розворотів видання

Перша презентація Альманаху відбулася під час Ювілейної Міжкрайової Пластової Зустрічі 23 серпня 2012 р. у Львові, в рамках Міжнародної конференції, присвяченої 100-літньому ювілею організації. На осінь та зиму 2012 року заплановано низку презентацій у США та в Україні.

Поява Альманаху була б неможливою без тісної співпраці з Начальним Пластуном, Головною Пластовою Булавою та Головною Пластовою Радою, очільниками і членами ГПБ та ГПР різних каденцій, діловодом 100-ліття Пласту при ГПБ, крайовими проводами, проводами куренів УСП-УПС, а також поодинокими пластунами та добродіями нашої організації. Дорогі подруги і друзі, редакційна комісія нашого ювілейного видання каже вам велике спасибі за цю дуже потрібну і важливу допомогу. Разом ми створили книгу, яка розкаже не одному майбутньому поколінню пластунів та українській громаді про перших славних 100 літ діяльности Пласту.

Один з розворотів видання

Один з розворотів видання

Розворот

Розворот

Замовити «Альманах 100-ліття Пласту» можна:

Джерело: Пластовий Шлях, ч. 2 (170), 2012

*

0 коментарів

Трекбеки/Пінгбеки

  1. З діяльності Пласту в Словаччині | 100 кроків — історичний пластовий блог - […] Джерело: Левко Довгович. З діяльності Пласту в Словаччині. Альманах 100-ліття Пласту […]
  2. 70 років Пласту у США: Перші організаційні спроби і діяльність | 100 кроків - […] Альманах 100-ліття Пласту, за газетою «Свобода». — 13 квітня […]
  3. Особливі пластові зустрічі | Історія Пласту - […] Джерело: Альманах 100-ліття Пласту […]

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтримати 100 Кроків

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Categories
1910ті
1920ті
1930ті
1940ві
1950ті
1960ті
1970ті
1980ті
1990ті
2000ні
30 років Пласту в Україні
30Польща
70США
анонс
балачка
бібліотека
біографії
блог
важливе
виховництво
Відеоматеріали
Вічна Ватра
Джемборі 2019
Звук
ЗМІ
історія
курені
медіа
Начальний Пластун
новини
осередки
Персоналії
Подертий черевик
символіка
Сірий Лев
табори
Улади
УПН
УПС
УПЮ
УСП
цього дня
Часівник

Реклама

Запрошую тебе підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.

Pin It on Pinterest

Share This