Гуртом привітав пластунів зі 100-літтям

Один з найбільш відомих українських сайтів “Гуртом” – сайт підтримки всього українського – фільми українською, українські фільми, музика, українізації, вільний торрент-трекер та форум – привітав Пласт зі 100-літтям.

Ось такі вітання:

За 2012 рік відбулося чимало великих подій. Футбольний єврочемпіонат, парламентські вибори, черговий пережитий кінець світу… Але є ще одна подія, котра, на відміну від попередніх, безсумнівно позитивна. В цьому році святкує своє століття українська скаутська організація «Пласт». Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. Будучи неполітичною і позаконфесійною організацією, Пласт виховує молодь на свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільноти, провідників суспільства.

Чимало пластунів є гуртомівцями. Рух Гуртом щиро вітає Пласт із столітнім ювілеєм та бажає йому процвітання, сил та натхнення, щоб виховати ще далеко не одне покоління свідомих громадян!

Пласт – це цікаві мандрівки, табори, заняття, соціальні та культурні акції. Протягом року кожен пластун переживає низку захопливих заходів, отримує нові знання та навики, котрі потім використовує в житті. Пластуном може бути будь-хто від 6 до, як то кажуть, 106 років.

*

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *