Іменовано перших в історії пластунів-прихильників в Ірландії

27 жовтня 2012 року в містечку Атаї (Ірландія) на пластовій оселі “Ватра” відбулись пластовий збір та сходини на тему “Підготовка до здачі відзнаки пластуна прихильника”.

На сходинах були присутні 7 дітей та 5 дорослих. Сходини проводила ст. пл. вірл. Дзвенислава Петришин, ЧоК.

Після гутірки діти здавали точки відзнаки прихильника. Щойно після цього відбулося святкове іменування їх пластунами-прихильниками. Іменування провели пл. сен. Олександр Яворський, ЛЧ, та ст. пл. вірл. Дзвенислава Петришин. А батьки, що зацікавлені стати пластунами та виховниками написали заяви вступу до Пласту.

На завершення зустрічі та з нагоди іменування перших в історії Пласту пластунів-прихильників в Ірландії, хлопці і дівчата посадили на пластовій оселі “Ватра” дуба – подарунок від Міжнародної Служби Пласту пластунам Ірландії в честь офіційного прийняття до Пласту перших його членів.

В рамках візиту міжнародного секретаря Пласту до Ірландії в м. Дубліні відбулась також зустріч з міжнародним секретарем Ірландської Скаутської Організації Крістофером МакКан та відповідальною за Дублінський скаутський округ – Джеральдін Сміт.

ст.пл.вірл. Дзвенислава Петришин, ЧоК
ст.пл. Андрій Ребрик, ЦМ

*

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *