21 жовтня 2012 року у приміщенні українського культурного та освітнього центру “Осередок” (Манітоба, Канада) відкрилася виставка “Життя в Пласті: 100 років українського пластового руху”. Це спільний проект “Осередку” та Пласту в Канаді.

Христина Мельник, Міністр у справах імміграції та культури провінції Манітоба привітала учасників та організаторів виставки. Д-р Ярослав Розумний офіційно відкрив  виставку спільно з головою Пласту Мартою Гнатів. Після чого виконавчий директор та куратор виставки Софія Качор коротко розповіла про виставку. За оформлення виставки велика подяка дизайнеру Богдані Башук.

У відкритті виставки взяло участь понад 160 осів, в тому числі й наймолодші члени Пласту – Української молодіжної асоціації Манітоби, які викликали в загалу неймовірне захоплення виконанням пісні “Будь іскрою!” – офіційної пісні 100-ліття Пласту.

Виставка складається з 16 художньо оформлених стендів з текстовим описом. Тут також презентовано перше видання “Життя в Пласті”, пластовий наплічник з 1970-их років, а також пластова відзнака і шеврон, що з собою взяла в космос Гайдемарі Стефанишин-Пайпер під час космічної місії шатла “Endeavour” 2008 року.

Виставка триватиме до 27 січня 2013 року.

Джерело:

*

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.