Позначки:, , , , ,

Відшукав у архіві фотографії з Орликіади 2000 року в Ужгороді, що відбулася під загальною темою “Всесвіт – шлях без кінця”.

Тоді, 2000-го року, до журі Орликіади увійшли заслужена артистка України Лариса Білак, член Національної Спілки Письменників України, пластун-сеніор Юрій Керекеш, мистецтвознавець Наталя Ребрик, заступник директора Падіюну Володимир Дупелич, Гетьманівна і Гетьманич Орликіади 1999 Аня Скоропад та Марко Ткач. Головою журі була Олеся Дворак.

Але цією публікацією закцентую на фото юнацьких куренів. Всі ми добре знаємо, що через них “проходить” чимало люду. Багато з них пізніше переходить до УСП, багато залишаються добрими друзями в подальшому житті, є й такі, що відходять від Пласту, а потім знову повертаються вже зі своїми пташатами чи новацтвом:)

Ось як виглядало юнацтво в рік нового століття:)

Фото (с) пл.сен. Богдан Яцишин, V.

Не зміг ідентифікувати 2 фото. Хто знає, буду вдячний за уточнення:)

П.С. Читателі й писателі, пластуни, друзі та всі інші. Якщо у вас є доповнення текстового, фотографічного, відійного, коментарного, мемуарного чи якогось іншого характеру про Орликіаду – чудово! Ви знайшли себе на фотографії? Це теж – чудово! Будемо дуже раді, якщо ви поділитеся своїми інформаціями з усіма! Ділитися потрібно сюди – 100krokiv@gmail.com

ст.пл. Андрій Ребрик, ЦМ

*

Лого 100-ліття

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.