Пластуни беруть участь у 2 Українському молодіжному форумі Росії

ст.пл.вірл. Наталя Медвідь та cт.пл.вірл. Софія Гарбузюк

У м. Пушкіно (Московська область) у п’ятницю 5 жовтня 2012 р. розпочався другий “Український молодіжний форум Росії” (УМФР), який триватиме до 7 жовтня.

Участь у ньому беруть більше 40 делегатів з різних регіонів Росії. Так, цього року до Пушкіно приїхали активісти та члени молодіжних організацій з Воронежа, Санкт-Петербурга, Нижнього Новгороду, Петрозаводська, Калуги, Гусь-Хрустального, Омська, Саратова, Якутії, а також Москви.

Український Пласт на форумі представляють двоє пластунок, членів Міжнародної Служби Пласту – ст.пл.вірл. Софія Гарбузюк та ст.пл.вірл. Наталя Медвідь.

“Приємно відзначити, що українська молодь Росії, яка представляє одну з найбільших українських громад світу, наполегливо йде вперед з метою створення ефективної системи взаємодії між українськими молодіжними організаціями, що є невід’ємною частиною консолідуючих процесів українського громадського руху Росії у цілому”,

– йдеться у привітальному листі Надзвичайного і Повноважного Посла України в Росії Володимира Єльченка, який зачитав радник-посланник Посольства України в РФ Володимир Іванов.

ст.пл.вірл. Наталя Медвідь та cт.пл.вірл. Софія Гарбузюк

ст.пл.вірл. Наталя Медвідь та cт.пл.вірл. Софія Гарбузюк

Член оргкомітету УМФР Олександр Двоєконко (м. Саратов) у своєму виступі зазначив, що за півтора роки діяльності УМФР виправдав своє існування – за його допомогою молодь прийняла участь у заходах у Росії та за кордоном: Польщі, Франції, Португалії, Німеччині. Крім того, 4 жовтня міністерство юстиції Росії зареєструвало українську молодіжну організацію – “Український молодіжний клуб ВАТРА” (м. Саратов).

Джерела:

*

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *