Міжкрайовий екологічний новацький табір “Аль-Са-До-Ка-Га-Ка”

 Історія одного новацького табору 😉

Автор: ст.пл.Іванка Герус, КВ

Багато років тому, не відомо точно коли саме, на Землі жили люди, такі ж як ми, і водночас трішки інші. Вони мали міста і села, машини, літаки, велосипеди, вони їли і пили, читали, ходили на роботу, бавилися в пісочниці, пекли пиріжки… Але в одну мить щось трапилось. Щось страшне і невідворотне, щось, що згубило всю цивілізацію.

Зовсім нещодавно один нікому незнаний історик проводив археологічні розкопки у гірських районах Нової Зеландії і натрапив там на небувалу знахідку. Це були велетенські камені з дивними вирізьбленими знаками.

Те, що знайшов науковець – послання давньої зниклої цивілізації. Воно містило 8 слів: respect, recycle, reduce, rethink, refuse, restore, reuse, replenish. Пізніше виявилось, що ці слова – це ключ до боротьби з «Нічим». І цей ключ вчились використовувати впродовж 10 днів новаки з трьох країн світу, які були терміново викликані на навчання до Всесвітньої Організації з Подолання Ніщо (ВОзПН).

«Ніщо» поглинає все навколо себе, воно не має кольору, запаху, форми.

День у день на таборі, який був організований ВОзПН, діти і дорослі вчились розуміти і використовувати слова-ключі. Окрім звичних вмілостей новакам довелось побувати на лабораторіях і власними руками, а інколи і не тільки, провести багатезно дослідів.

У кожного на таборі з`явився новий друг – змія, змайстрована власними руками з краваток батьків. Усіх новаків було успішно прийнято на роботу на сміттєпереробний завод. Ми також навчились поважати одне одного під час спортових ігор. І, як показали інтелектуальні змаги, ВОзПН пощастило, що в їхньому складі є не 1 вундеркінд.

Але не зважаючи на всі наші навчання і починання, одного дня Ніщо “напало” на одного з наших братчиків. Але все новацтво довело, що їх не просто так обрали для таємних навчань у ВОзПН, вони всі гуртом врятували братчика.

Так як організація цілком таємна, то новацтво також навчилось і перевтілюватись. Богдан став прекрасною французькою мадам, цілий рій новаків враз перевтілився в талановитих майстрів.

А що було ще? Це таємниця, організація, все ж таки, таємна. Але точно можу вам сказати: було багато сміху, радості, трішки сліз, мультики, показ мод, багато майструвань, мінливі опади, тепленьке сонечко і просто Мега-табір.

Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення табору. Сподіваємось, що за цей пластовий рік команда ВОзПН зможе відібрати не одного достойного новака у свої лави.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтримати 100 Кроків

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Categories
1910ті
1920ті
1930ті
1940ві
1950ті
1960ті
1970ті
1980ті
1990ті
2000ні
30 років Пласту в Україні
30Польща
70США
анонс
балачка
бібліотека
біографії
блог
важливе
виховництво
Відеоматеріали
Вічна Ватра
Джемборі 2019
Звук
ЗМІ
історія
курені
медіа
Начальний Пластун
новини
осередки
Персоналії
Подертий черевик
символіка
Сірий Лев
табори
Улади
УПН
УПС
УПЮ
УСП
цього дня
Часівник

Реклама

Запрошую тебе підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.

Pin It on Pinterest

Share This