Презентація Пласту на Кіпрі

Цікава історія про те, як одній тернопільській пластунці вдалося провести презентацію Пласту для студенів Eastern Mediterranean University, що на Кіпрі.

ст. пл. прих. Лілія Мочула

Одного дня я вирішила поїхати  стажуватися за кордон. Мій вибір зупинився на Кіпрі. Чому? Все просто – море, сонце, пляж, і, може, трішки науки;). В останню хвилю, здається вже за звичкою, закинула до валізи й свій пластовий однострій.

Подорож до Кіпру була важкою. Їхала з Тернополя до Києва потягом, а потім з Борисполя до Стамбула і зі Стамбула до Еркану – літаком.

На 29 день мого тут стажування (а всього стажування триває 45 днів) я жодного разу ще не одягала свого однострою. Тож у моїй голові визріла думка зробити щось корисне для Пласту на Кіпрі. Бо як це – Кіпр і без Пласту:)

Спершу я пішла до ректора Eastern Mediterranean university з проханням надати мені можливість провести презентацію серед стажерів проекту. Згодом, коли з деякими зусиллями дозвіл було отримано, почалась підготовка до перезтації: пошук зручної аудиторії, підготовка слайдів та відео для перегляду, підбір короткої та цікавої інформації про Пласт. Варто зазначити, що презентація відбулася англійською мовою, адже стажери приїхали з усього світу (38 країн).

Я подала коротко інформацію про скаутів різних країн та про Пласт в Україні і закордоном. Показала їм відео з крайових таборів. Але найкращою фразою, яку я почула після презентації, була: «Ліля, я хочу бути пластуном».

Після перезтації до мене підходити і просили розповісти більше про Пласт та молодіжне життя в Україні. Я дуже сподіваюся, що змогла зіцікавити цих молодих людей у діяльності нашої організації та зруйнувати стереотип, що скаути тільки “печеньки бабусям продають”.

Це найменше, що я змогла зробити для Пласту на Кіпрі 😉

*

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтримати 100 Кроків

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Categories
1910ті
1920ті
1930ті
1940ві
1950ті
1960ті
1970ті
1980ті
1990ті
2000ні
30 років Пласту в Україні
30Польща
70США
анонс
балачка
бібліотека
біографії
блог
важливе
виховництво
Відеоматеріали
Вічна Ватра
Джемборі 2019
Звук
ЗМІ
історія
курені
медіа
Начальний Пластун
новини
осередки
Персоналії
Подертий черевик
символіка
Сірий Лев
табори
Улади
УПН
УПС
УПЮ
УСП
цього дня
Часівник

Реклама

Запрошую тебе підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.

Pin It on Pinterest

Share This