2 жовтня 2011 р. на оновленому стадіоні НСК “Олімпійський” в Києві відбувся перший офіційно зіграний матч – між командами Пласту та МГО “Скаути Києва“. Відкриття ж стадіону відбулося 8 жовтня 2011 р.

З публікації на Пластовому порталі:

Це був товариський футбольний матч між збірними командами Пласту (Станиці Київ) та МГО “Скаути Києва”. Змагалися команди юніорів (юнаки) та інсрукторів (УСП).

Варто наголосити, що саме на цьому полі 1 липня 2012 року відбудеться фінал “Євро-2012”.

Серед юніорів перемогу здобули пластуни з рахунком 4:1, а серед інструкторів – “Скаути Києва” з рахунком 4:0.

Можемо сміливо стверджувати, що перемогла таки дружба, і на її знак команди обмінялися футбольними м’ячами, перед тим залишивши на них свої автографи.

З публікації на сайті “Скаутів Києва”:

Участь у турнірі взяли дві команди юніорів віком від 13 до 16 років, по 10 осіб в кожній та дві команди дорослих інструкторів, які представляли, відповідно, обидві організації. Сказати, що турнір був аматорським було б несправедливим, адже судив матч професійний арбітр, направлений на гру системою арбітражу в професійному футболі України…

Матч завершився обміном подарунками. Кожна команда та вболівальники отримали пам’ятні сувеніри від НСК «Олімпійський» – маленькі настільні «стадіончики» та трофеї – футбольні м’ячі Євро 2012 з підписами гравців.

*

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.