Один рік 100 крокам

Автори:
ст.пл. Володимир Токач, ЦМ,
ст.пл. Андрій Ребрик, ЦМ

9 лютого 2011 року на сервісі Пластового Порталу “Ми” у блозі “Крок за кроком до сторіччя Пласту” з`явився перший допис (до речі, який за іронією долі ще й до сьогодні зберігає оригінальне посилання “hello-world”:), темою якого було відзначення 88-ліття Пласту в Ужгороді.

Це був перший крок.

Перша публікація від 100кроків

Перша публікація від 100кроків

А, отже, 9 лютого 2012 року виповнюється рік проекту “100 кроків”.

[stextbox id=”info”]Свої вітання та подарунки (а також пропозиції, матеріали і тощо) можете надсилати на 100krokiv@gmail.com. Але найкращим подарунком для нас буде те, якщо ви й далі активно читатимете “100 кроків”, будете лайкати, твіттити, ставити +1, поширювати, коментувати! І тоді буде вам щастя! (і нам теж ;)[/stextbox]

Маємо велику надію, що наша спільна праця справді є змістовною та цінною для читачів – пластунів, людей прихильних до Організації та всіх інших, хто натрапив на блог в пошуках потрібної йому інформації.

За цей час блог став одним із проектів, що реалізовуються в рамках святкування століття Пласту. За рік “100 кроків” ініціював безліч цікавих речей – це і дописи про пластові трафунки, конкурс “Мій гурток. Мій курінь” (спільно з Пластовим Шляхом та Архівом-музеєм пластового руху), підтримали ініціативу івано-франківських пластунів щодо збору коштів на перший пластовий пам`ятник, провели кілька цікавих конкурсів, спільно з КБ УПЮ допомагаємо здавати розвідувачам “Третю пробу” (і тут теж допомагаємо)  тощо.

Перший допис “Крок за кроком”

А ще увесь рік ми публікували дописи про себе самих, про нашу з вами пластову історію, пригоди, мандри, дослідження, пошуки і ще про багато всякого і різного. Спробуйте пробігтися тегами та категоріями;)

Третього лютого ми дійшли до позначки 298 публікацій. В активі також – 31 категорія, 344 теги та 353 коментарі.

19 листопада 2011 року у Києві відбувся Microsoft Blogfest 2011. Від команди історичного блогу “100 кроків” участь у блогфесті взяв ст.пл.скоб Роман Коваль, ЦМ. А за результатами відкритого голосування за найкращий український блог “БУБА” 2011 “100 кроків” зайняло третє (!) місце в номінації «Тематичні або професійні блоги» із загальною кількістю 1022 голоси. Від імені команди “Крок за кроком” дякую усім, хто неполінувався і лайкнув, сподобав чи твітнув у підтримку нашого спільного проекту!

Кілька слів про статистику

З часу останнього допису щодо технічного аспекту “100 кроків” минуло півроку. За цей час назбиралося кілька фактів, якими можна підсумувати вже тепер річну діяльність блогу.

Перше за все, хочеться відзначити зростання сталої аудиторії з 30-60 людей денно, до в середньому 100-130 на добу. Основний потік користувачів нам забезпечує Facebook (близько половини переходів), а також природній трафік за пошуком в Google. Взагалі, пошукові запити досить цікаві — народ цікавиться, наприклад, такими запитами: “печатки пластових куренів на волині”, “остап вахнянин. пластовим шляхом за красою життя”, “блог кпс”, “золота булава 2000”, “спиридон черкасенко”, “скаутські блоги”,”чому я в пласті”, “орликіада 2000 ужгород”, “різдвяні листівки” тощо. І досить приємно, що близько половини випадків – люди знаходять, що шукають, залишаються і читають більше.

Нещодавно ми змінили тему, бо минула перестала задовільняти потреби. Але ми побачили, що ця теж не цілком відповідна, і вочевидь, є тимчасовою. На скільки тимчасовою побачимо, головне, щоб не вийшло, що найдовговічніші – саме тимчасові речі ;).

Якщо згадати про “пузомірки”, то з минулого разу в нас піднявся показник Google PR до 3, проскочивши тим самим стадію двійки. В той же час іший пошуковик — Яндекс не поспішає підняти свій показник тИЦ для цього блогу.

Як би там не було, але показники – не самоціль. Це лише підтвердження того, що розміщувані матеріали користуються попитом у користувачів пошукових систем, можливо допомогли комусь більше дізнатися про історію Пласту. Найбільший резонанс отримують матеріали ілюстративного характеру, де багато хто може подивитися, як то було колись, коли були молоді, ще за царя Гороха 😉

На цьому нашу коляду 😉 завершуємо, а вам – бажаємо вам успіхів і натхнення!

Читайте на здоровля!

3 коментарі

  1. Богдан

    Прогрес очевидний.Просто диву дається як Вам вдається підтримувати такий високий темп.Це під силу тільки злагодженому колективу.др. Тато

    Відповісти

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтримати 100 Кроків

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Categories
1910ті
1920ті
1930ті
1940ві
1950ті
1960ті
1970ті
1980ті
1990ті
2000ні
30 років Пласту в Україні
30Польща
70США
анонс
балачка
бібліотека
біографії
блог
важливе
виховництво
Відеоматеріали
Вічна Ватра
Джемборі 2019
Звук
ЗМІ
історія
курені
медіа
Начальний Пластун
новини
осередки
Персоналії
Подертий черевик
символіка
Сірий Лев
табори
Улади
УПН
УПС
УПЮ
УСП
цього дня
Часівник

Реклама

Запрошую тебе підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.

Pin It on Pinterest

Share This