Не так давно блог про історію Пласту “100 кроків” опублікував допис, присвячений ужгородському пластовому музичному гурту “ТорренТ”. Публікація відразу викликала чималий інтерес.

Хочеться вірити, що ви достойно оціните і героїв сьогоднішньої публікації – відомий і неповторний львівський гурт “ХУ4“. Прославився він не тільки піснями про Сихів 😉 або про навколишню геотематику) Перш за все, хлопці виробили власний стиль, пройшли чималий творчий шлях і стали дуже популярними. Крім того принаймі двоє виконавців гурту були свого часу учасниками Крайового Вишкільного Табору і сьогодні залишаються діючими виховниками юнацтва.

Гурт Ху4 був заснований трьома пластунами зі Львова: Тарасом Бобаком (15-курінь Полуботка), Андрієм Жовтанецьким та Олегом Гулою з куреня ч. 43 ім. Пилипа Орлика (тепер хлопці в курені УСП “Передові”). І це була осінь 2003 року.

Згодом до гурту приєднався давній товариш – Юрко Кривак.

Ху4 – пластовий музичний гурт

У 2005 Олег та Андрій створили тепер вже 87-ий юнацький курінь імені Івана Багряного, де і досі є в Кадрі Виховників, організовують вишколи ПМД та з мандрівництва – “Осінній Рейд”.

У 2006 році троє учасників гурту провели насичене літо в США, яке було переломним у творчості колективу) Разом із гуртом існує їх власна студія звукозапису “Сихівrec”!

Студія запису

Хлопці виступали на пластових Спартакіадах і Орликіадах, пластових вечірках та гулянках. Сотні репетицій та понад 200 виступів гурту створили прикольну атмосферу веселощів та драйву і довели до кондиції нарешті вже записати свій перший повноцінний альбом.

А оце ось прошу – кілька пісеньок для читацьких вух:

[audio:https://100krokiv.info/wp-content/uploads/2011/11/XY4_-_Banda.mp3|titles=Банда] [audio:https://100krokiv.info/wp-content/uploads/2011/11/Xy4_-_Disco.mp3|titles=Disco]

І в додайку маленький фоторепортаж:

Ху4 на концерті в Ужгороді

Ху4 на концерті в Ужгороді

Виступ Ху4ів на лещетарському таборі для УСП ФЕСТ

Ху4і на ФЕСті

Ху4і на ФЕСті

Ху4і на ФЕСті

Андрій Жовтанецький

Відзнака Передових

Матеріал: ст.пл. Олег Гула


Найкращий лайк – це 20 гривень 🙂

Завдяки вашим пожертвам наш проект розвиватиметься далі, публікуватиме більше статей, архівних матеріалів та репортажів з історії Пласту та українського молодіжного руху.*

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.