Блог про історію Пласту “100 кроків” продовжує публікувати цікаві історії пластунів – пластові трафунки. Приємного читання!

ст.пл.скоб Дмитро Колесник, СМ

Ото нещодавно випала нагода згадати.

В мої старшоюнацькі роки анонсували в Україні вишкіл з журналістики для юнацтва. Вишкіл мав бути 2 чи 3 дні у Львові. Зголосилося нас з Краматорська на нього двоє. Все по плану, купили квитки на поїзд, зібрали виряд. Знайшовся нам також супроводжуючий (бо їхати двом юнакам до Львова через всю Україну у буремні 90-ті роки було стрьомно) – ст.пл. з Донецька. Такою компанією-трійцею сіли ми у четвер вечором в потяг, який за 28 годин мав нас довезти до Львова. А відповідно, у суботу зранку мав початися вишкіл.

МЮВТ “Золота Булава”, 1998 рік, зправа наліво: пл.сен.Святослав Сурма, КВ, комендант і референт “ЗБ”, пл.розв.Богдан Далявський (на фото — у червоній футболці), пл.розв.Станіслав Андрійчук (на фото – сидячи), пл.розв.Дмитро Колесник, ст.пл.Сергій Летенко, СМ

Їхали ми весело, пів плацкартного вагону вже знали хто ми такі і куди їдемо. Приїхали до Львова близько 12 ночі. Нас зустрів комендант вишколу і … сказав геніальну річ: “Хлопці, така справа, поки ви їхали, вишкіл відмінили”.

Не знаю вже достеменно, з яких причин відмінили, але суть в тому, що рішення про скасування вишколу прийняли чи-то в четвер вечором, чи-то у п’ятницю, і всіх учасників повідомили. І навіть нашого виховника повідомили. Але… вже було пізно, бо мобілок тоді не було в нас, і дзвонити нам можна було хіба в рельсу.

Таким чином поїздка на вишкіл перетворилася для нас майже в туристичну: ми собі мали місце для ночівлі в одній з домівок, і чудово провели вихідні у Львові, тусуючись у студентському братстві і гуляючи осіннім Львовом. Не знаю, чи варто говорити, що я аніскілечки не пошкодував про такий розвиток подій)
Принагідно дякую львівським організаторам, які не кинули нас напризволяще, а забезечили мінімальними харчами, дахом над головою і культурною програмою!

Така маленька історія. Коли точно була, не пригадаю, але скоріш за все у 1998 або 1999 році.

Підготовка тексту – Оксана Гнатюк

UA TOP Bloggers

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.