Позначки:,

19 листопада 2011 року в Києві відбувся Microsoft Blogfest 2011. Від команди історичного блогу “100 кроків” участь у блогфесті взяв ст.пл.скоб Роман Коваль, ЦМ.

За результатами відкритого голосування “100 кроків” постало на третє (!) місце в номінації «Тематичні або професійні блоги» із загальною кількістю 1022 голоси. Від імені команди “Крок за кроком” дякую усім, хто неполінувався і лайкнув, сподобав чи твітнув у підтримку нашого спільного проекту! Хоч переможцями не стали, проте свого таки досягли – розширили аудиторію читачів та отримали від Гугл пейджранк – 3. Крокуймо далі!

У цьому дописі Роман Коваль ділиться воїми міркуваннями про Блогфест 2011.

В суботу (19.11.2011) відбулась дуже цікава подія: я відвідав офіс корпорації Майкрософт в Україні. Це була зустріч блогерів, експертів з маркетингу, соціальних мереж та просто гіків. Таку кількість людей з схожими поглядами і гаджетами я ще не зустрічав 😉 Відвідати український варіант дітища Біла Гейтса вдалось завдяки тому, що Андрій Ребрик не зміг перебувати у двох точках на земній кулі одночасно 😉 то ж  попросив мене представити на цій акції команду від історичного пластового блогу 100krokv.info.

Серед відомих учасників дійства були Сергій Лещенко – заступник головного редактора Української правди, Дмитро Шимків – генеральний директор Майкрософт Україна, Гліб Вишлінський – заступник директора GfK Ukraine. Під час зустрічі обговорювали багато цікавих і актуальних питань. Починаючи з трендів інтернету завершуючи кращими CMS для блоггінгу.

Скрін з сайту Watcher з результатами відкритого голосування

Під час конференції була можливість отримати декілька подарунків. А ті хто трохирозім’яли м’язи, першими пройшли квест отримали ноутбук від Samsung. Дух конференції був насичений рекламоюнового браузера – IE 9. Про нього згадували скрізь де тільки могли.

Зільоне світло від ІЕ ч. 9

Яндекс-сувенір

Під час обіду була можливість побавитись в ігри від Кіннекту. Наприкінці зустрічі оголосили переможців конкурсу блогів BUBA 2011. Нажаль 100кроків не став переможцем, але увійшов у трійку лідерів в номінації «Тематичні або професійні блоги».

Приємним додатком була можливість виграти призи в лотереї.

Подарунок учасникам

На завершення хочу сказати, що як би не критикували Майкрософтів за проблеми з їхніми продуктами, але перші (Майкрософти) – одні з небагатьох в Україні, хто організовує офлайн зустрічі подібного типу. Саме тому дякую Майкрософт Україна за гарно проведений суботній день в компанії з цікавими та неординарними людьми.

Переможці БУБА 2011

UA TOP Bloggers

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.