100krokiv.info взяв участь в БлогФесті 2011

19 листопада 2011 року в Києві відбувся Microsoft Blogfest 2011. Від команди історичного блогу “100 кроків” участь у блогфесті взяв ст.пл.скоб Роман Коваль, ЦМ.

За результатами відкритого голосування “100 кроків” постало на третє (!) місце в номінації «Тематичні або професійні блоги» із загальною кількістю 1022 голоси. Від імені команди “Крок за кроком” дякую усім, хто неполінувався і лайкнув, сподобав чи твітнув у підтримку нашого спільного проекту! Хоч переможцями не стали, проте свого таки досягли – розширили аудиторію читачів та отримали від Гугл пейджранк – 3. Крокуймо далі!

У цьому дописі Роман Коваль ділиться воїми міркуваннями про Блогфест 2011.

В суботу (19.11.2011) відбулась дуже цікава подія: я відвідав офіс корпорації Майкрософт в Україні. Це була зустріч блогерів, експертів з маркетингу, соціальних мереж та просто гіків. Таку кількість людей з схожими поглядами і гаджетами я ще не зустрічав 😉 Відвідати український варіант дітища Біла Гейтса вдалось завдяки тому, що Андрій Ребрик не зміг перебувати у двох точках на земній кулі одночасно 😉 то ж  попросив мене представити на цій акції команду від історичного пластового блогу 100krokv.info.

Серед відомих учасників дійства були Сергій Лещенко – заступник головного редактора Української правди, Дмитро Шимків – генеральний директор Майкрософт Україна, Гліб Вишлінський – заступник директора GfK Ukraine. Під час зустрічі обговорювали багато цікавих і актуальних питань. Починаючи з трендів інтернету завершуючи кращими CMS для блоггінгу.

Скрін з сайту Watcher з результатами відкритого голосування

Під час конференції була можливість отримати декілька подарунків. А ті хто трохирозім’яли м’язи, першими пройшли квест отримали ноутбук від Samsung. Дух конференції був насичений рекламоюнового браузера – IE 9. Про нього згадували скрізь де тільки могли.

Зільоне світло від ІЕ ч. 9

Яндекс-сувенір

Під час обіду була можливість побавитись в ігри від Кіннекту. Наприкінці зустрічі оголосили переможців конкурсу блогів BUBA 2011. Нажаль 100кроків не став переможцем, але увійшов у трійку лідерів в номінації «Тематичні або професійні блоги».

Приємним додатком була можливість виграти призи в лотереї.

Подарунок учасникам

На завершення хочу сказати, що як би не критикували Майкрософтів за проблеми з їхніми продуктами, але перші (Майкрософти) – одні з небагатьох в Україні, хто організовує офлайн зустрічі подібного типу. Саме тому дякую Майкрософт Україна за гарно проведений суботній день в компанії з цікавими та неординарними людьми.

Переможці БУБА 2011

UA TOP Bloggers

0 коментарів

Трекбеки/Пінгбеки

  1. Один рік 100крокам | 100 кроків - [...] 19 листопада 2011 року у Києві відбувся Microsoft Blogfest 2011. Від команди історичного блогу “100 кроків” участь у блогфесті…

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтримати 100 Кроків

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Categories
1910ті
1920ті
1930ті
1940ві
1950ті
1960ті
1970ті
1980ті
1990ті
2000ні
30 років Пласту в Україні
30Польща
70США
анонс
балачка
бібліотека
біографії
блог
важливе
виховництво
Відеоматеріали
Вічна Ватра
Джемборі 2019
Звук
ЗМІ
історія
курені
медіа
Начальний Пластун
новини
осередки
Персоналії
Подертий черевик
символіка
Сірий Лев
табори
Улади
УПН
УПС
УПЮ
УСП
цього дня
Часівник

Реклама

Запрошую тебе підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.

Pin It on Pinterest

Share This