Ось уже минуло трохи більше, як три місяці з того часу, як блог 100кроків став самостійним, виріс із приватної ініціативи Андрія у такий собі електронний пластовий альманах.

Поміж того, як ведеться публікація статей і матеріалів у нас тут час до часу виникають проблеми суто технічного характеру, які доводиться усувати в найкоротші терміни. З огляду на те, що двигунець, на якому працює сайт цілком самодостатній, вільний і від цього дуже поширений, то проблем з вирішенням поточних питань майже не виникає.

Взагалі, завести цю категорію постів я вирішив досить давно, десь в той час, як була проблема з вірусом. Але почав лише тепер. Суть і мета проста – повідомляти, якщо на сайті додана якась нова можливість, або виносити на обговорення якісь пропозиції до покращення.

Також, хочу похвалитися невеличким досягненням блогу – буквально сьогодні Google присвоїв нашому блогу PR1. Звісно, це не 10 як у CNN, але ми ж і не CNN. =).

Це нам знак про те, що рухаємося у правильному напрямку. Ось, якраз на днях про нас написав Тарас Амборз у своєму огляді нових та маловідомих українських сайтів.

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.