за лаштунками

Ось уже минуло трохи більше, як три місяці з того часу, як блог 100кроків став самостійним, виріс із приватної ініціативи Андрія у такий собі електронний пластовий альманах.

Поміж того, як ведеться публікація статей і матеріалів у нас тут час до часу виникають проблеми суто технічного характеру, які доводиться усувати в найкоротші терміни. З огляду на те, що двигунець, на якому працює сайт цілком самодостатній, вільний і від цього дуже поширений, то проблем з вирішенням поточних питань майже не виникає.

Взагалі, завести цю категорію постів я вирішив досить давно, десь в той час, як була проблема з вірусом. Але почав лише тепер. Суть і мета проста – повідомляти, якщо на сайті додана якась нова можливість, або виносити на обговорення якісь пропозиції до покращення.

Також, хочу похвалитися невеличким досягненням блогу – буквально сьогодні Google присвоїв нашому блогу PR1. Звісно, це не 10 як у CNN, але ми ж і не CNN. =).

Це нам знак про те, що рухаємося у правильному напрямку. Ось, якраз на днях про нас написав Тарас Амборз у своєму огляді нових та маловідомих українських сайтів.

0 коментарів

Трекбеки/Пінгбеки

  1. Один рік 100крокам | 100 кроків - [...] часу останнього допису щодо технічного аспекту “100 крокі... минуло півроку. За цей час назбиралося кілька фактів, [...]

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтримати 100 Кроків

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
1910ті
1920ті
1930ті
1940ві
1950ті
1960ті
1970ті
1980ті
1990ті
2000ні
30 років Пласту в Україні
30Польща
70США
анонс
балачка
бібліотека
біографії
блог
важливе
виховництво
Відеоматеріали
Вічна Ватра
Джемборі 2019
Звук
ЗМІ
історія
курені
медіа
Начальний Пластун
новини
осередки
Персоналії
Подертий черевик
символіка
Сірий Лев
табори
Улади
УПН
УПС
УПЮ
УСП
цього дня
Часівник

Реклама

Pin It on Pinterest

Share This