Історія пластових таборів: Лісова Школа 2002

ст.пл. Андрій Ребрик, ЦМ

У 2002 році зі Станиці Ужгород нас двоє юнаків – я та пл.розв. Микола Міщенко поїхали учасниками вишколу булавних Лісової Школи.

У проводі ЛШ 2002 були: Комендант – ст. пл. скоб Любомир Олійник, ЛЧ  Головний бунчужний – ст. пл. Роман Онуфріїв, ОЗО  Шеф штабу – ст. пл. Любомир Ясниський, ЛЧ. Вишкіл бунчужних  – ст. пл. Епельбаум Віталій (Івано-Франківськ)  ст. пл. скоб Луців Святослав (Львів) – першун Вишколу бунчужних  ст. пл. Яковчук-Бесараб Костя (Луцьк). Ше там був друг Тігра (до речі, був першим виховником мого гутка – ч. 3 “Верба”), але він у швидкому часі покинув ЛШ у зв`язку з сімейними обставинами:)

Лісова Школа 2002

Лісова Школа 2002

На тій ЛШ вперше познайомився (і надовго:) з Борисом з Мюнхенських Вовкулак. Він там разок варив круту горохову зупу. Згадую також і те, як Микола по наводці Любка фільтри у ямі для відпадків чистив;)

Браму проектував і виконував також друг Борис. Пригадую також “ульотну” тереново-інтелектуальну гру, яка у певний момент вилізла з-під контролю і переросла і гостросюжетний трілір).

А ще згадую, як вранці друг Зевс після вставання прорік: “Сьогодні вам пощастило. Нині ваш бунчужний – я!”

Ну, але то все лірика. Дякую тодішньому проводу за всі ті випробування, перед якими нас ставив, учасникам, що їх виконували.

Деталі про Лісову Школу 2002 читайте на сайті ЛШ.

Ну і на завершення кіно:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *