“В глибині людини закладена творча сила, яка здатна створити те, що повинно бути, яка не дасть нам спокою і відпочинку, поки ми не виразимо це поза нами тим або іншим способом”
Й. В. Ґете

Крайовий Мистецько-Вишкільний Табір “Метаморфози” – це захоплююча мандрівка у світ мистецтва.

Мета табору – створити сприятливі умови для творчої самореалізації особистості, дати можливість випробувати себе в різних видах мистецтва, розширити знання у сфері музики, театру, живопису та інше; як рівно ж,  нав`язання тісних контактів з різними регіонами України, обмін творчим досвідом, здобутками, пропаганда української культури, загальнолюдських, національних, духовних та моральних цінностей.

У 2006-му році курінь УСП “Літавиці” проводили свої “Метаморфози” на Закарпатті, поблизу села Дубриничі.

Під час табору зусиллями проводу та учасників “Метаморфоз”, а також режисера та оператора Омеляна Коляджина (Ужгород), була зроблена сценічна постановка уривків з відомого твору І. П. Котляревського “Енеїда”. Учасники спеціально для цього підготували сцену-браму ;), “пошили одяг” та виконали всі інші, необхідні для постановки приготування.

Розгорнувши допис, ви можете переглянути фільм про мандри козака Енея 😉

“Безпомилкова ознака того, що щось не є мистецтвом або хтось не розуміє мистецтва – це нудьга. Мистецтво має бути засобом виховання, але мета його задоволення”.
Бертольт Брехт

Примітка до фільму. Нехай уважного глядача не турбують титри в кінці фільму 😉

*

Марковий блок "Підпільної пошти України" зі спецгашенням, присвячений джемборі в Муасон, 1947

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.