22 Світове скаутське джемборі у Швеції: Simply Scouting

Український скаутинг представлений офіційною делегацією на 22 Світовому скаутському джемборі у Швеції, що триває з 27 липня по 8 серпня 2011 року.

Тема джемборі: “Просто скаутинг” (“Simply Scouting”) – скаутинг в усьому його розмаїтті, з усього світу!

В рамках цієї ідеї виділяються три ключові концепції Світового скаутського джемборі у Швеції: зустрічі, природа і солідарність. Ці ключові напрямки перебувають в центрі уваги при плануванні та проведенні джемборі.

Оновлено: середа, 4 серпня 2011

Карл XVI Густаф. Король Швеції

Карл XVI Густаф. Король Швеції

Король Швеції Карл XVI відвідав Джемборі та дав інтерв`ю для “Jam N”, у якому розповів про те, як потрапив до скаутингу, як був новакок та яку роль відіграв у його житті скаутинг (дивитися з 4 хв 20 сек).

Джерела:

Слідкувати за перебігом джемборі:

3 серпня 2011 р.

Сьогодні зранку, поки основна частина української делегації перебуває за межами Джемборі на спільному таборуванні з місцевими скаутами, 2 наших представників – роман Сергеєв і Лука Баришич – виїхали до міста Крістіанстад в якості парламентерів від України для засідання Організації Обєднаних Націй. Така модельна гра відбуватиметься протягом цілого дня у приміщенні уряду регіону Сконе.

З місця подій інформує Дмитро Колесник

Панорама таборової площі 22 світового скаутського джемборі у Швеції:

Оглянути всю панораму. If you cannot visit the Jamboree and go up to the tower to have a look at the camp site, we got a 270 degree panorama picture for you!

Світове скаутське джемборі у Швеції

Світове скаутське джемборі у Швеції

Під час активітетів на світомоу скаутському джемборі у Швеції

Українські скаути під час активітетів на світомому скаутському джемборі у Швеції

Друг Свист і соціальні медіа

Активний обмін досвідом і навчання

Світове скаутське джемборі з висоти пташиного польоту

Світове скаутське джемборі з висоти пташиного польоту

Коментар від керівника української делегації ст.пл.скоба Дмитра Колесника:

Станом на 31 липня українська делегація облаштувала свій підтабір, провела спільні заходи з португальцями, японцями і словаками. Ми відбули 3 великих активітети – Дрім, Квест і Піпл. І звичайно, роздали купу сувенірів, відзначок і трошки хусток. Також позавчора відвідали зустріч із принцом Саудівської аравії, який є фундатором великого проекту “Messangers of Peace”. Настрій чудовий!

Під час відкриття джемборі. Вдалині видніється прапор України

Під час відкриття джемборі, скаутів зі всього світу привітав відомий телеведучий (“Вижити за всяку ціну”), письменник та мандрівник – Бер Гріллс.

Changing the World – Official World Scout Jamboree song 2011, by Daniel Lemma. Офіційна пісня 22 Світового скаутського джемборі у Швеції, 2011

Inspirational video for the World Scout Jamboree featuring the Jamboree song “Change the World” by Daniel Lemma. Changing the world is the official song for the 22nd World Scout Jamboree 2011 in Sweden. It is written by Daniel Lemma (lyrics) together with P?r Klang and the rest of the Jamboree band. The Jamboree band consists of P?r Klang, John S?derdahl, Lennie Hansen, Anni S?derdahl, Johan Olsson, Martin Nobel och Anton Berg. Filmed by: Rabie Abu, 22nd World Scout Jamboree.

* * *

Другий епізод зі щоденного шоу “Джем ТВ”. У цьому випуску побачите деякі кадри з відкриття, а також розлоге інтерв`ю про те, як скаути з Уганди добралися до Швеції на велосипедах 😉 А ще звертаю вашу увагу на те, як ведучий ставиться до дощової погоди 🙂

The Jamboree TV is all about ‘Jam N’, a daily 30 minutes TV show. The show includes interviews, motivational stories, entertainment and images of the Jamboree life as well as a daily weather update and a lot of surprise elements.

З історії участі українських пластунів у світових скаутських джемборі:

*

7 коментарів

 1. Дмитро Колесник

  Дякую, Андрію, за підбірку, яка відображає дух джемборі. Насправді тут стільки можливостей, що наша невелика делегація просто не має фізичної можливості охопити всі. Але ми стараємося! Принаймні юнацтво є дуже активне, і встигає спілкуватися, брати участь в активітетах, чергувати в презентаційному наметі України, а також пробувати різні атракції, яких тут безліч. Але от виховників і скаут-лідерів нам явно не вистачає – для дорослих тут є не менше різних заходів, як серйозних, стратегічного характеру, так і просто розважальних!

  Відповісти
 2. Андрій Ребрик

  дякую, що відкоментив. намагаюся слідкувати за перебігом, в т.ч. й соцмережах. це дуже добре, що ви всі всюди намагаєтеся встигати, спілкватися та брати участь! думаю, що кожен такий захід – велика наука для нас на майбутнє! особливо в плані організації, медійного висвітлення тощо!

  успіхів вам і натхнення!

  @Дмитро Колесник

  Відповісти
 3. Ярема Дух

  Дякую за інформацію та постійні оновлення!

  Треба пакуватися на 2015! 🙂

  Відповісти
 4. Андрій Ребрик

  @Ярема Дух
  ага! і я так собі подумав. треба вже би готуватися до того. сюдячи з шведського розмаху. при чому готуватися на всіх фронтах – від учасників, презентаційного намету, медіапідтримки і тиди…

  Відповісти
 5. Олена

  Андрію, гарна робота! От тільки мушу розчарувати – при всьому нашому старанні та бажанні фото, відео, текст не відобразять навіть половини вражень і емоцій, що панують там.
  Чесно скажу, я багато де була, і багато чого бачила, але такого скупчення позитивної енергетики, де кожен, просто кожен, кого бачиш – тобі такий близький по духу… відчуття неймовірні.
  так, щоб якісно та гідно представитися на наступному Джемборі, готуватися потрібно прЯмо вже. і дуже хочеться, щоб участь у даній події стала доступною для всіх!

  Відповісти
 6. Андрій Ребрик

  Дякую за коментар. Я підозрюю у своєму твердженні про емоції ти на 120% права! Підтримую усі твою висловлені думки! В т.ч. й про підготовку. @Олена

  Відповісти

Трекбеки/Пінгбеки

 1. Міжнародна діяльність Пласту: огляд 2011-го | 100 кроків - [...] міжнародною подією 2011 в житті Пласту є участь у 22-му світовому скаутському джемборі “Simply Scouting” у ..., що відбулося…
 2. Міжнародна діяльність Пласту: огляд 2011-го | Міжнародна служба Пласту - [...] міжнародною подією 2011 в житті Пласту є участь у 22-му світовому скаутському джемборі “Simply Scouting” у ..., що відбулося…
 3. Міжнародна діяльність Пласту: огляд 2011 року | Міжнародна служба Пласту - […] міжнародною подією 2011 в житті Пласту є участь у 22-му світовому скаутському джемборі “Simply Scouting” у Швец…, що відбулося з…

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Підтримати 100 Кроків

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Categories
1910ті
1920ті
1930ті
1940ві
1950ті
1960ті
1970ті
1980ті
1990ті
2000ні
30 років Пласту в Україні
30Польща
70США
анонс
балачка
бібліотека
біографії
блог
важливе
виховництво
Відеоматеріали
Вічна Ватра
Джемборі 2019
Звук
ЗМІ
історія
курені
медіа
Начальний Пластун
новини
осередки
Персоналії
Подертий черевик
символіка
Сірий Лев
табори
Улади
УПН
УПС
УПЮ
УСП
цього дня
Часівник

Реклама

Запрошую тебе підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.

Pin It on Pinterest

Share This