Автор: ст.пл. Андрій Ребрик, ЦМ

Хочу започаткувати новий тег на блозі “100 кроків” – історія мого Пласту (ІМП). За цим тегом думаю публікувати приватні спогади пластунів про якісь окремі епізоди зі свого пластового життя.

Тож розпочну з себе. Нижче розкажу, як я познайомився з Целібат Мурликами і яку роль це знайомство відіграло в моєму майбутньому життю 😉

Золота Булава 2000: бунчужний ст.пл.скоб Тарас Полихата, комендант пл.сен. Володимир Русанов, ЧК

МЮВТ “Золота булава” 2000 року – був моїм першим табором поза межами Станиці Ужгород і, власне, був взагалі моїм другим пластовим табором. Це, у свою чергу, якісно повпливало на результат мого вишколу. Чесно признаюся – отримав “задовільно”. Але це – не найважливіше. Найважливіше це те, що я отримав неоціненний досвід та друзів.

Зі Станиці Ужгород нас поїхало того року на ЗБ троє: я, Олександр Медвідь та Михайло Дюрик. Пам`ятаю, як вранці ми приїхали до Стрия, а, оскільки, часу до збору о 16ій було предостатньо – поїхали на прогульку до Трускавця.

Мій гурток

Мій гурток. Фото Дасіка

Відтак, табір розпочався поблизу с. Ямельниця, неподалік скель Урича.

Грізний дядько бунчужний одразу дав нам знати, хто в хаті начальник 😉 Так відбулося моє перше знайомство з Тарасом Полихатою. Вже пізніше, Тарас виявився зовсім не грізним, не злим і не напряжним-всюдиганяючим бунчужним 😉 Для мене він і досі, без зайвої скромності скажу, залишається зразковим прикладом виховника та людини з дуже витонченим почуттям гумору 🙂

Бунчужний Золотої булави, ймовірно 2000 рік. Зв`язковий 15 куреня УПЮ, ст.пл.скоб

Бунчужний Золотої булави, ймовірно 2000 рік. Зв`язковий 15 куреня УПЮ, ст.пл.скоб

Багацько ми пережили на таборі – теренівки, гутірки, дощі, мандрівку на Уричі, підгорілі обіди та вечері.

Для багатьох важливим етапом життєвого досвіду була передача отої самої – матеріалізованої золотої булави. Я теж одного дня був бунчужним. Ох і тєжко мені було. Дуже тєжко. Чесно кажучи, заледве дочікував кінця дня, щоб увесь отой тягар “начальніка” передать на плечі комусь іншому. Тут же я познйомився з іним мурликою – Лисом (Богданом Мисюгою). На гутірках він нам розказував про кольористику, малювання чи щось пов`язане з цим.

Дізнатися більше про пластові табори та курені

Золота Булава 2000

Золота Булава 2000

Лого 100-ліття

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.