Результати премії ім. Степана Папа-Пугача 2017

У березні 2017 року Закарпатська Округа Пласту НСОУ спільно з Музеєм-архівом пластового руху та Закарпатською академією мистецтв оголосили конкурс на премію ім. Степана Пап-Пугача.

Степан Пап народився 11 березня 1917 р. в селі Березові Хустського району. Ще під час навчання в Хустській гімназії (1928-1936 рр.) брав активну участь у Маріанській конґреґації і пластовому русі. Юридичні студії в Братиславі не закінчив з матеріяльних причин. Повернувся в Ужгород, де у 1941 році закінчив богословську семінарію і того ж року був висвячений на священика і призначений в село Білки. Все своє життя о. Степан Пап-Пугач віддав служінню своєму народові, з якого вийшов. Помер 25 лютого 1990 року, похований у м. Кошиці, Словаччина.

*

На конкурс у відповідності з усіма вимогами подана єдина робота від Костянтина Куцова (Ужгород) з назвою “Союз Підкарпатських Руських (Українських) Студентів (1921-1939): коротка історія діяльності”.

Журі у складі проф. Миколи Мушинки (Пряшів, Словаччина), Наталії Ребрик (Ужгород, Україна), Ольги Свідзинської (Львів, Україна) та Олександра Пагірі (Київ, Україна) одноголосно ухвалили наступне рішення:

  1. Премію ім. С. Папа продовжити на 2018 рік з умовами 2017 року;
  2. Відзначити грамотою та відповідною грошовою винагородою у сумі 1000 грн. (одна тисяча) Костянтина Куцова (Ужгород).

*

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Запрошую підписатися

Друзі, час від часу ми формуємо листи з найцікавішими матеріалами та подіями.

пластун Цяпка

You have Successfully Subscribed!