Ввечері 12 квітня, у день заснування Пласту – Національної скаутської організації України, відбулось перше у 2016 році засідання Дорадчої ради Пласту – консультативного органу організації. До складу Дорадчої ради ввійшли провідники українського суспільства, думка яких важлива для багатьох людей.

Коротке інтерв’ю з Головою КПС України – ст.пл.скобом Станіславом Андрійчуком, ЦМ, щодо діяльності  Дорадчої ради Пласту

Хто ініціював створення і запросив отих відомих людей?

Таку раду ініціювали ще у 2012 році перед проведенням ЮМПЗ. Головною ідею є запросити відомих представників громадськості, бізнесу, PR, які б порадами, ідеями допомогли Пластові вирішувати виклики, які постали перед організацією. Відповідно, зараз перед Пластом є великі можливості та відповідальність перед українським суспільством і ми, провід Пласту, ініціював чергове засідання ОР (Опікунська Рада, те саме, що Дорадча Рада – прим. 100 кроків), де ми обговорили проблеми, проблеми та шляхи їх вирішення.

Які конкретні кроки обговорювались? Які виклики і проблеми Рада бачить перед Пластом?

Перед організацією постало ряд викликив і проблем. Перше, наша замкнутість на самих собі, коли українське суспільство чекає від організації рішучих кроків. Друге, ми не вміємо правильно спілкуватись з бізнесом і ми не можемо запропонувати ідеї та пропозиції, щоб бізнес захотів нам допомогти. Власне, увага на Раді була зосереджена над цими двома питаннями.

Ми активно обговорювали, дискутували про можливості, виклики, проблеми організації та шляхи їх вирішення. Важливим є те, що запрошені гості висловили зацікавленість і готовність допомагати. Визначено ряд важливих напрямків, накреслені основні ідеї їх реалізації, а тепер приступаєм до роботи і сподіваємось найближчим часом організація побачить перші кроки такої важливої співпраці Пласту та ОР.

Опікунська Рада Пласту

Опікунська Рада Пласту

Опікунська Рада Пласту

Опікунська Рада Пласту

Опікунська Рада Пласту

Опікунська Рада Пласту

Докладніше: Пластовий портал


Найкращий лайк – це 10 гривень 🙂

Завдяки вашим пожертвам наш проект розвиватиметься далі, публікуватиме більше статей, архівних матеріалів та репортажів з історії Пласту та українського молодіжного руху.




*

Запрошую підписатися

Час від часу ми готуємо підбірку найкращих матеріалів і будемо раді поділитися

Чудово! Ми надіслали лсиста на вказану пошту, його треба відкрити і підтвердити підписку.