Пропала Пластова Звізда!

Вертеп Станиці Лондон

Під такою назвою пластуни станиці Лондон провели Різдвяний Вертеп в неділю 14 січня 2013 в православній і католицькій кафедрах (пізніше знову в неділю 20 січня).

Пластова молодь дуже гарно презентувала численним парафіянам свій вертеп: чортів, ангелів, королів із сходу, українських пастушків тощо. Саме у цей час циганці вдалося вкрасти пластову звізду, а хоробрі пластуни-козаки зуміли відвоювати її для станиці.

Дякуємо усім, хто взяв участь у вертепі, що вивчили рядки і наповнили їх душею та переконанням, зокрема новакам, які змайстрували Пластову звізду гідну крадіжки!

Спасибі другові пл.сен. Денисові Угрину за ініціятиву, авторство та підготовку виступу; Руслані Фецик за поміч з костюмами, усім батькам, що припильнували дітей, подругам пл. сен. Лесі Смондуляк за вивчення цікавих колядок і станичній ст.пл. Марті Муляк за нагляд і організацію!

Не можна забути також усіх жертводавців, які виявили свою підтримку станиці своїми щедрими пожертвами!

ДЯКУЄМО!

Щиросердечна подяка належить і Владиці Глібові (УГКЦ), як і О. Євгенові Стасюку за сердечні вітання і прийом наших пластунів у своїх парафіяльних залах.

Вертеп Станиці Лондон

Вертеп Станиці Лондон

Вертеп Станиці Лондон

Вертеп Станиці Лондон

Вертеп Станиці Лондон

Вертеп Станиці Лондон

*

[wpbanners-show id=”5″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Запрошую підписатися

Друзі, час від часу ми формуємо листи з найцікавішими матеріалами та подіями.

пластун Цяпка

You have Successfully Subscribed!