Перша пластова таборова зустріч в Ірландії, 9-10 червня 2012

Робимо таборові відзнаки

9-10 червня 2012 року на пластовій оселі “Ватра” в Ірландії відбулася перша в історії українців Ірландії пластова таборова зустріч, присвячена 100-літньому ювілеєві Організації. Зустріч відбулася як одна з точок програми вишколу попередньої пластової підготовки для зацікавлених українців Ірландії (Дублін, 6-10 червня 2012 року).

Комендантом зустрічі був ст.пл. Андрій Ребрик, ЦМ (Україна), бунчужним – пл.сен. Олександр Яворський, ЛЧ (Ірландія), писарем – ст.пл.вірл. Дзвінка Петришин, ЧоК (Україна). У проводі також були виховники та інструктори з України – ст.пл. Тарас Зень, ЧоК, ст.пл. Оля Сінкевич та ст.пл.вірл. Христина Федотова, L. Учасниками табору стали українські родини – батьки та їхні діти з різних міст Ірландії.

Програма таборової зустрічі включала 2 повноцінні дні за зразком пластового табору в Україні – з гутірками, інструктажами, тереновими іграми, ватрою тощо.

Під час закриття табору всі учасники отримали посвідки та відначки. Також була символічна посвята таборової площі. Приватна садиба Лесика та Наталки Баб`юків, де відбувався табір, отримала пластову назву – “Ватра”.

Висловлюємо щиру подяку за підтримку та допомогу в організації першої пластової таборової зустрічі в Ірландії родинам Баб`юків, Ксеничів, Буднєвих, Мокловичів, Шумило, Іваннікових, а окремо – пл.сен. Олександрові Яворському, ЛЧ.


*

4 Responses to Перша пластова таборова зустріч в Ірландії, 9-10 червня 2012

  1. Олеся сказав:

    дякую! цікава новина)і карапузики на фото такі кумедні! =)

  2. […] Перша пластова таборова зустріч в Ірландії, 9-10 червня 2… […]

  3. […] Перша пластова таборова зустріч в Ірландії, 9-10 червня 2… […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Запрошую підписатися

Друзі, час від часу ми формуємо листи з найцікавішими матеріалами та подіями.

пластун Цяпка

You have Successfully Subscribed!