Альманах до 20-ліття куреня Целібат Мурлики

Обкладинка Альманаху ЦМ

9-10 липня 2011 року Божого на Соколі (пластовий табір-музей) курінь УСП/УПС ч. 41/44 ім. Івана Чмоли “Целібат Мурлики” відзначав 20 років від заснування.

Саме «Целібат Мурлики» є куренем УСП-УПС, що був першим створений з часу відродження Пласту в Україні без діаспорних аналогів. За двадцять років свого існування мурлики зуміли принести значну користь Пласту, працюючи в різних ділянках пластування, перш за все – як активні новацькі та юнацькі виховними. Історія Куреня – це передусім активне пластування окремих Мурлик, які, однак, не забували і про свою курінну приналежність, пишалися своєю приналежністю до куреня та пропагували його ідеї. Сьогодні курінь УСП ЦМ вже має число 41, а курінь УПС – 44.

До свого 20-ліття курінь підготував видання – альманах “20 котячих кроків”, упорядником якого є ст.пл.скоб Іван Гоменюк, ЦМ.

Обкладинка Альманаху ЦМ

Обкладинка Альманаху ЦМ

Увазі заінтригованих читачів пропонується нашпигований цифрами, датами, подіями, враженнями, сублімаціями та рефлексіями збірник, який фіксує найяскравіші моменти з 20-літньої історії славного куреня УСП-УПС ім. Івана Чмоли «Целібат Мурлики».

Усі бажаючі зможуть дізнатися про мурлик, їх пластування та життя-буття цікаві подробиці та неймовірні факти.

Ми також повідаємо вам про життєвий шлях скаутмайстра Івана Чмоли, запропонуємо подумки помандрувати до славного табору на Соколі, ознайомимо з творчим доробком декого з членів куреня.

Оскільки бюрократизм – не найвидатніша сторона пластунів, у хронології життя куреня можливі пробіли, а в біографіях мурлик – брак істотних деталей. Хто помітить, що чогось бракує, той молодець, а хто про це ще й напише до альмана-ху з нагоди 25-річчя ЦМ, той – супермолодець.

Для усіх зацікавлених історією мурлик, Пласту та України. Для наших друзів, подруг, соратників і для тих, хто нам заздрить. Може бути використано в якості збірки байок для новацтва та в якості методичного посібника для старшопластунів і сеньйорів.

Рекомендовано мурлицьким проводом і аж ніяк не шкодить вашому здоров’ю.

На першій сторінці обкладинки – курінна відзнака ЦМ.
На останній – малюнок «Мурлики» (автор – В. Іваночко, 1997).

В оформленні останньої сторінки обкладинки використаний малюнок друга Кубика

Матеріали для цього Альманаху були люб’язно надані:

 • Богданом Олексієм
 • Віталієм Окуневським
 • Василем Щекуном
 • Андрієм Ребриком
 • Станіславом Андрійчуком
 • Іваном Гоменюком
 • та іншими небайдужими особистостями


11 Responses to Альманах до 20-ліття куреня Целібат Мурлики

 1. Богдан сказав:

  В процесі спілкування та ознайомлення із Альманахом прийшли до висновку що це лише перша частина. Друга частина мала би бути присвяченою дружинам, дітям, внукам та родичам які мають відношення до Курення та Пласту.Мурлики не егоїсти та не забувають своїх…Тому щоб зберегти тяглість необхідно просити Іванка щоб продовжив цю чудову працю а від так створити Шедевр якому ще не було аналогу в Пласті.
  др. Тато

 2. Богдан сказав:

  Друже Аедрій! Було би доцільно надрукувати деталізований зміст.Саме це свідчить про грунтовність даної праці.Не забудьте повідомити що буде ще додаток у виді компакт-диску де буде кілька тисяч світлин.
  др. Тато

 3. […] Відтак, на ватрі відбулася презентація альманаху до 20-ліття куреня “20 котячих кроків“. […]

 4. […] 20 котячих кроків: Альманах до 20-річчя куреня «Целібат Мурлики» / упор. […]

 5. […] 20 котячих кроків. Альманах до 20-річчя куреня «Целібат М… / упор. І. Гоменюк. – 2011. – 208 с. + 8 с. іл. […]

 6. […] 20 котячих кроків: Альманах до 20-річчя куреня «Целібат Мурлики» / упор. […]

 7. […] Джерело: 20 котячих кроків: Альманах до 20-річчя куреня «Целібат Мурлики» / упор. І. Гоменюк. – 2011. – 208 с.+ 8 с. іл. […]

 8. […] Джерело: 20 котячих кроків: Альманах до 20-річчя куреня «Целібат Мурлики» / упор. І. Гоменюк. – 2011. – 208 с.+ 8 с. іл. […]

 9. […] Джерело: 20 котячих кроків: Альманах до 20-річчя куреня «Целібат Мурлики» / упор. І. Гоменюк. – 2011. – 208 с.+ 8 с. іл. […]

 10. […] Джерело: 20 котячих кроків: Альманах до 20-річчя куреня «Целібат Мурлики» / упор. І. Гоменюк. – 2011. – 208 с.+ 8 с. іл. […]

 11. […] 20 котячих кроків: Альманах до 20-річчя куреня «Целібат Мурлики» / упор. І. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *